Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetesen már odaadja a...

6 hetesen már odaadja a kiskutyát, akitől hozzuk? Hogyan készüljek és mivel a fogadására?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy korai a leválasztása a kutyának, de a tulajdonos szórja ki a kicsiket. Azt tudom, hogy milyen tápot és konzervet (gabona, cukor mentes, magas hústartalmú) szeretnék neki, de nem tudom, milyen kiegészítők kellenek például mellé, amivel készüljek? Féreghajtót kapnak a kicsik a héten, annak az ismétlése kicsit később esedékes.


Ha lényeges, keverék kölyök.


aug. 27. 09:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok, máris megszeged az állatvédelmi törvényeket, kérdező. Nyilván hasonlóan felelős gondolkodású leszel a későbbiekben is. Mondjuk aki szaporítótól szerez kutyát, az jellemzően nem alkalmas az állattartásra.

És nyilván se oltása, se chipje nincs a kölyöknek, igaz? Holott kötelező lenne az is.

aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%

"Írta a kérdező, hogy keverék kölyök, láthatóan nem szaporítós-tudatlan vásárlós kérdés."


Nem valóban nem a klasszikus értelemben vett szaporító. Pusztán csak egy ostoba hülye, buksi kiszökött oszt úgy maradt ember. Vagy egy nem akartuk elvenni tőle az anyai örömöt, egyszer minden kutyának ellenie kell típusú idióta.

Ez sem jobb mint a pénzért a kutyáját kizsakmanyolo.


Válaszolva a kérdésre, én semmiképp nem hoznám el. Nem hiszem hogy csinalna valamit a kutyával, valószínűleg találna a kérdező helyett másik balekot aki elviszi idő előtt. Ha a többinek talált, akkor egynek már nem olyan nehéz.


Vagy van még az a lehetőség hogy megbeszeled vele hogy arra a két hétre kifizeted a kutya költségeit csak maradjon még addig az anyjával.


Azt a két pipas idiótát meg bsszak már ki az oldalról. Idejar provokálni mert ez az egyetlen öröme az életben a kis nyomorultnak.

aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Végül nem hoztuk őt el, mert nem szerettük volna, hogy el legyen szakítva a mamájától ennyire korán. Visszaléptünk. Nem tudom, hogy más elhozta-e...de mi nem.
szept. 7. 21:24
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!