Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetesen már odaadja a...

6 hetesen már odaadja a kiskutyát, akitől hozzuk? Hogyan készüljek és mivel a fogadására?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy korai a leválasztása a kutyának, de a tulajdonos szórja ki a kicsiket. Azt tudom, hogy milyen tápot és konzervet (gabona, cukor mentes, magas hústartalmú) szeretnék neki, de nem tudom, milyen kiegészítők kellenek például mellé, amivel készüljek? Féreghajtót kapnak a kicsik a héten, annak az ismétlése kicsit később esedékes.


Ha lényeges, keverék kölyök.


aug. 27. 09:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy ha ti hajlandóak vagytok elhozni, miért nem tudja még ott tartani az anyja mellett 2 hétig. Nincs véletlen szaporulat, csak felelőtlen állattartó! Nem értem miért olyan rohadt nehéz elvinni szerencsétlen állatot ivartalanításra. Akkor ezt az egyszer kifizetendő összeget sokallja, annak nem engedném, hogy állatot tartson!!


De úgyis tudom, hogy elfogjátok hozni 6 hetesen... Pár hétig még ne válts nála táplálékot, azt egye, amit az a nyomorult adott neki eddig. Az, hogy ilyen fiatalon elveszik az anyjától és új helyre kerül, épp elég nagy stressz neki, ne fokozd még jobban. Állatorvoshoz jelentkezzetek majd be, ha nálatok lesz, hogy folytassátok az oltási protokollt. Esetleg egy probiotikumot szerezz be, de más kiegészítőt nem hiszem, hogy kellene adni neki.

aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki kiságy, játékok és majd hám és póráz, ha már elviszed rendszeresen sétálni.
aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10%
Hurrá megint bejelentkezett a pénzéhes "tenyésztő" akinek az sem tűnt fel hogy itt keverék kiskutyáról van szó! 😅
aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
8 hét előtt tilos elhozni (bár a kutya se büntet érte), inkább a kutya miatt, komoly problémák tudnak lenni később belőle.
aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos tényleg vannak ilyen szívtelen tulajdonosok. Megértem, hogy inkább el akarod hozni, minthogy hagynád meghalni...

Szegény kiskutyát sajnálom, akinek az anyja mellett a helye

aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

A szaporítók ellen vagyok erősen, de egy ilyen kérdésnél tényleg fölösleges nekiállni óbégatni, hogy "nemhozhatodel8heteskoraelőtt". Az, hogy ezt a kutyát hozzák el, már el van döntve. Az, hogy hány hetesen, a szaporító dönti el, ahogy a 4-es írta, és én is írtam egy korábbi kérdéshez: viszitek jövő héten, vagy utána már nem lesz meg a kutyus. Slussz.


Kérdező: még a héten vidd el állatorvoshoz az oltási könyvével együtt és a) chipeltesd ha nem tette meg a szaporító b) oltási sort és féreghajtási rendet az állatorvos fogja meghatározni az alapján, amit kapott vagy nem kapott.


A tápon kívül milyen kiegészítőkre gondolsz? Ha már eldöntöttétek, hogy kell kiskutya, akkor illett volna ezeknek utána olvasni a neten, csillió oldalon találsz felsorolást. Nyakörv vagy hám, póráz, fekhely, etető és itató tálka a nagyon minimum és egy-két játék, amit rághat. Mivel korán lett elválasztva, a szocializációra, emberrel és más kutyákkal is majd jobban oda kell figyelni, kutyaovi, kutyasuli, mert ezek kimaradnak ha nem a testvéreivel és anyjával nő fel. Egyéb alap dolgokkal mennyire vagy tisztában? Szobatisztaság, "ne harapjon" problémakör, "sír a kiskutya" problémakör?

aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Olvastam eleget, de nem tudom, hogy mennyire fontos már most a táplálékkiegészítő. Bodorrózsapor, van valami zöldkagyló vagy miféle por, vannak ítületvédőszerek, egyéb vitaminok. Ilyesmikre gondoltam.


Póráz, összecsukható itató, itthoni tálkák szerintem alapvető dolgok.

aug. 27. 18:51
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

És úgy nem adja oda, hogy az egész családot?


Tehát hozod az anyát, apát is, aztán ha letelik a 8 hét oda ajándékozod.

aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%

ma 19:32

Te bugyuta: Anyóst, Apóst sem szoktuk hazavinni a lányával!

aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
#19 Kutya nem ember
aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!