Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért elfogadott, hogy a...

Miért elfogadott, hogy a kutyák összepisilik az utcákat?

Figyelt kérdés
Külföldön több helyen is láttam, hogy a kutyasok nem csak a kakit szedik össze, hanem palackban vizet is visznek magukkal es lemossak a pisit. Ez nálunk mikor lesz elterjedt?
2023. aug. 8. 15:13
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
86%

"A hajléktalanok problémája nem egyenlő a kutya vizelet problémával."


Valóban, a hajléktalan probléma sokkal rosszabb.

2023. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
6%
És mia helyzet a hajlékony-problémával?
2023. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
74%

Miért elfogadott, hogy a részegek, igénytelen emberek összepisilik, összaszarják, összehányják az utcát? :D Budapest belvárosában több az emberi származék, mint a kutya


Mikor minden hétköznap bejártam a belvárosba, nem volt olyan nap, hogy ne lett volna friss hányás/fos vagy éppen vizelő ember az útvonalon. A szag is gyomorforgató volt...

2023. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
82%

#33

Pont pár napja a metrón az ülés volt összef0sva 🤮

Őszintén, bár a kutyapisi lenne a legzavaróbb.

2023. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Felvetettem egy problémát, amire az nem válasz, hogy de más probléma is létezik!


Ha ezt megoldjuk, akkor már eggyel kevesebb probléma keseríti az életünket

2023. aug. 8. 19:02
 36/57 anonim ***** válasza:
74%
Az általad írt probléma sose lesz megoldva, mivel sokkal fontosabb problémák vannak!! Ezt írtuk le. Nem tudom mégis mit vársz? csodát? Az emberek pont azért nem írtak semmi konkrét dolgot mert ez nem ilyen egyszerű.
2023. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
64%
Igen, teljesen egyetértek hogy ha soros üvegek vannak a ház előtt meg hányás a folyosón akkor miért a kutya Pisa a lég égetőbb?
2023. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
44%
Na ettől megy Orbán a falnak, ha már Soros üvegek vannak a házak előtt.
2023. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
69%
Az sörösüveg akart lenni, te…
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem most zárjuk ki azt az érvet, hogy de a csöves is odapisil. De a csövesnek, alkoholisták sem szabad, csak nincs rá hatósági kapacitás, hogy ellenőrizzék, a csövest meg szankcionálni nehezebb. Koncentráljunk a kutyapisire. Engem is zavar, de főleg az, ha a gazdik hagyják, hogy kocsik kerekét, kapukat, házfalakat, vagy kis fák köré ültetett virágoskerteket pisáljanak le. De a vízzel való lemosás szerintem sem megoldás, mert a problémán sem segít, meg ilyen formában, hogy egy fél literes vizet szétlocsol, nem hatékony. Szerintem az lenne a megoldás - költséges, ez tény - ha az önkormányzatok kutyawc-ket telepítenének. Ezeket úgy képzelem, hogy lennének ilyen kis kerek vagy szögletes szigetek, olyanok, mint a fák helye csak fa nélkül, egy kis oszloppal a közepén, a kis sziget organikus alommal lenne felszórva, ami beszívja a pisit, és amit pl köztisztasági alkalmazottak naponta, kétnaponta cserélnének. Vagy csak lejtene egy kicsit, és a pisi a csatornába csurogna. Mellette lenne kakigyűjtő szemetes. Mindez legalább olyan sűrűség én, mint most a kakigyűjtők. Plusz minden futtató an is lenne egy. Ez nyilván egy álom, de addig fontos lenne, hogy a gazdik ne engedjék a kocsik és a kapuk lepisilését, meg ezekbe a kis virágos szigetek e ne engedjék a kutyát. Ja, és a kakit szedjék össze. Amit még lehetne csinálni szerintem, hogy a közparkoknak a játszótéren kívül is lenne olyan elkerített zöld része, ahová kutyával tilos lenne bemenni, és ott nyugodtan lehetne pl piknikezni anélkül, hogy folyton attól kellene félni, mibe ül le vagy lép bele az ember.
2023. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!