Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért elfogadott, hogy a...

Miért elfogadott, hogy a kutyák összepisilik az utcákat?

Figyelt kérdés
Külföldön több helyen is láttam, hogy a kutyasok nem csak a kakit szedik össze, hanem palackban vizet is visznek magukkal es lemossak a pisit. Ez nálunk mikor lesz elterjedt?
2023. aug. 8. 15:13
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
96%
Én már annak hálát adnák, ha mindenki megtanulná, hogy a kakit össze KELL szedni a kutya után. Tény, hogy sokan összeszedik, de rengetegen meg böknek rá. Park mellett élünk, van itt minden, kutyafuttató, játszótér, stb. Rengeteg füves terület. Kaki? Rengeteg. Hiába a sok árnyékos, füves terület, az ember nem tud ott sétálni anélkül, hogy ne kelljen folyton a lába elé néznie. Nagyon sokan nem szedik össze, meg vannak az önsétáltató kutyák, akiknek a gazdája egy kilométerre a kutyától lassan sétál, nyilván ezeknek a kutyáknak az ürülékét sem szedi össze a gazdi, de a kutyafuttató is tele van kutyakakival, és a játszótér környékén sem szedik össze, ami folyton tele van kisgyerekkel... Szóval szerintem nem érdemes arról beszélni, hogy mikor fog a pisi vízzel való leöntése elterjedni, mert még az emberek a kakit sem képesek feltakarítani sajnos. Nyilván sokan összeszedik, de amikor egy ekkora füves terület mellett élsz és napi szinten ti is sétáltok arra a kutyáiddal, és folyton kerülgetni kell a kakit, akkor veszed bizony észre, hogy mindenhol ott lapul az ürülék. :/ Imádom a kutyákat, de nagyon felelőtlen, hanyag és igénytelen embernek látom azt, aki csak úgy otthagyja az ürüléket, főleg ott, ahol rengeteg kisgyerek és más korosztályú ember is van.
2023. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
36%
#7. Te most attól vagy frusztrált, hogy nem erőszakolhatod meg anyádat? Vagy mit akartál mondani?🥰
2023. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
77%
#9: Ezért írtam, hogy először a kóbor/önsétáltató kutyák problémáját kell megoldani. Hiába gyűjtené össze a pórázon sétáltatott kutya gazdája a vizeletet ha a több százezer gazdi nélküli ugyanúgy összehugyozza az utcákat.
2023. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
85%
Miért elfogadott, hogy a politikusok, egyéb vezetőink és a nagyszájúbb honfitársaink összepisilik az életünket?
2023. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is pocsék állapotban vannak az utcáink. A kutyapisi is probléma nyilván, de a mindenhova elszórt szemét és cigarettacsikkek sem teszik illatossá a városokat. A másik, hogy nemcsak a csövesek, hanem mindenféle ember pisil össze-vissza az utcán, leginkább az alkoholisták, de sokszor olyanok is, akikről abszolút nem gondolnánk. A kérdésedre a válaszom, hogy nálam abszolút nem elfogadott a bűzölgő utca, csak sajnos nem lehet vele mit tenni, ahogy a többiek írják, már annak is örülhetünk, ha a kakit felszedik az emberek. Sajnos sok ember ilyen, nincs tekintettel a környezetére. Amúgy engem a zöldterületen nem zavar a kutyapisi, a házak falán már inkább, az meg tényleg a legtöbb kutyánál nevelés kérdése.
2023. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
31%

#12:

Csak TE vagy életképtelen szöveget értelmezni, de az is a te bajod.

2023. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Az nem válasz, hogy nemcsak a kutyák pisilik össze az utcát.


Mondjuk én egy vidéki kisvárosban élek, itt nincsenek hajléktalanok az utcán, itt a mi utcában bizony csak a kutyák pisilnek le minden sarkot


Szerencsére a kakival itt nincs probléma, rendesen felszedik a gazdik, de a pisi sem jó szagú

2023. aug. 8. 16:46
 18/57 anonim ***** válasza:
93%

Kertvárosban élek.

A kakit felszedem természetesen de a földben/fűben hagyott pisit nem fogom lemosni, mert pillanatok alatt felszívódik. Belvárosban/aszfalton hagyott pisi teljesen más téma persze, az nem szívódik fel olyan hamar és szagot is hagy.

2023. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
88%
Az aszfaltról még értem az igényt, bár oda az én kutyám nem pisil. Azért megszimatolja a részegek, csövesek által ott hagyott pisinyomot, de nem hagyom, hogy lepisilje, és ezt tudja is. A füves részen viszont nem tartom indokoltnak, egy pillanat alatt beissza a föld.
2023. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
57%

Engem a csövesfos jobban zavar személyszerint.


Amúgy miért jobb ha szétpacsmagolja és nagyobb területen teríti szét?


(Nincs kutyám, még mielőtt megkapnám hogy agresszív gugyás vagyok)

2023. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!