Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért elfogadott, hogy a...

Miért elfogadott, hogy a kutyák összepisilik az utcákat?

Figyelt kérdés
Külföldön több helyen is láttam, hogy a kutyasok nem csak a kakit szedik össze, hanem palackban vizet is visznek magukkal es lemossak a pisit. Ez nálunk mikor lesz elterjedt?
2023. aug. 8. 15:13
1 2 3 4 5 6
 1/57 qborka ***** válasza:
95%

Szerintem soha.... sokaknak az sem jut eszükbe,hogy az üdítős flakont/dobozt összenyomva dobják a kukába,hogy több férjen bele.

Annak örüljünk,ha legalább a kakát összeszedik,bár vannak budapesti kerületek,ahol ez annyira nem jellemző 🤮

2023. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
12%
Mivel külföldön az emberek tehetősebbek, nem sok ember fog Magyarországon pisi vizet vinni magával…
2023. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%

"Külföldön több helyen is láttam, hogy a kutyasok nem csak a kakit szedik össze"


Pontosan hol? Mert németeknél még nem láttam ilyet, de bizonyos kutyagyűlölő köröktől olvastam már ilyent, hogy kötelezni kéne erre is az embereket, mint a szar összeszedésére (igen, itt sem csupa jóindulatból szedik össze, hanem mert simán 50-100 eur a bünti, városfüggően).


Mellette ez egy gazdival van illusztrálva, aki szivaccsal itataja a húgyot.


(P.S.: Most olvasom Spanyoloknál már van ilyen)

2023. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
83%

"Mivel külföldön az emberek tehetősebbek"


Persze, Indiában, TAnzániában, Albániában is, mi?

2023. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Írországban es Spanyolországban éltem huzamosabb ideig es mindkét helyen láttam.


" kutyagyűlölő köröktől olvastam már ilyent"


lehet nem a kutyákat gyűlölték, hanem, hogy pisi szagban kell élniük.

2023. aug. 8. 15:38
 6/57 anonim ***** válasza:
66%
És a galambsz@rt ki szedi össze?!
2023. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
37%
6. Tipikus agressziv kutyás vagy? Azt hiszem, igen. Mert azoknál vélt érv, ha a galambnak "szabad" akkor a kutyának is. (Ha a világon volt olyan, hogy valaki megeröszakolta az anyját, akkor az bárkinek szabad????)
2023. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
38%
#6 - a galambsz@r nem olyan büdös, mint a kutyáé!
2023. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha a sok részeg csöves nem szarja-hugyozza össze az aluljárókat (és miután megoldják a kóbor/önsétáltató kutyák problémáját), akkor beszélhetünk a pórázon sétáltatott kutyák vizeletének az összegyűjtéséről, addig totál értelmetlen ezt vitatni, elsősorban nem miattuk bűzlik az aluljáró.
2023. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
26%
9. De az utca igen! Azt meg nem te mondod meg, hogy miröl beszélhetünk és miröl nem! Egyébként sem válik dicsöségedre, hogy a kutyáddal ketten azért tudtok olyan undoritoan viselkedni mint a csövesek!
2023. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!