Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért elfogadott, hogy a...

Miért elfogadott, hogy a kutyák összepisilik az utcákat?

Figyelt kérdés
Külföldön több helyen is láttam, hogy a kutyasok nem csak a kakit szedik össze, hanem palackban vizet is visznek magukkal es lemossak a pisit. Ez nálunk mikor lesz elterjedt?
2023. aug. 8. 15:13
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
20%
12.Nem érted? Elég szar az oktatásunk, de azért ezt nem érteni, ahhoz már születési adottság kell!
2023. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

#20

Lemossa a házfalról és a jardáról. Vagy bele a földbe vagy csatornába


Ahogy az előző is írta, ha nem a betonra megy akkor nem marad ott, akkor a szag sem lesz intenzív

2023. aug. 8. 17:44
 23/57 anonim ***** válasza:
71%
A hajléktalanok problémája nem egyenlő a kutya vizelet problémával.
2023. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
87%

#22

Ahhoz, hogy alaposan lemossa ahhoz minimum folyóvíz kellene, legjobb lenne valamilyen fertőtlenítőszer is, ezért nem értem hogy szerinted mire elég pár deci víz.

2023. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
62%

Drága kérdező! (Gondolom megint a 40-es, pszichiátriai kezelt buznyák vagy.) Ahogy leszoktatod az ország összes csövesét, hogy közterületre szarjon és hugyozzon és ahogy leszoktatod az ország összes parasztját, hogy eldobálja a cigi csikkeket, zacskókat, használt gumikat, palackokat és egyebeket, ígérem, rögtön már másnap én is leszoktatom a kutyáimat, hogy lehugyozzák a bokrokat az utcákon séta közben.


Várom a sikert tőled!

2023. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

#25


Tökéletes példa vagy arra, miért tart itt az ország.

2023. aug. 8. 17:50
 27/57 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen elég undi és büdös is és hiába írják ki sok helyre, hogy nem kutya wc de a sok neveletlen kutya mit csináljon ha a gazdi a kulturálatlan?!
2023. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, még mindig a fotelben terpeszted a gondolom nem épp csontos valagad, tehát te a világon semmit nem teszel azért, hogy ez az ország tisztább legyen. Én legalább felszedem a kutyaszart. Sokszor akkor is, ha nem az én kutyám termelte. De az üzlet az üzlet: a pisit nem fogom mosogatni, amíg te nem teszel a csöves gondok és szemetelés ellen. Úgyhogy kellj fel szépen a videójátékaid elől!
2023. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
72%

"Csak TE vagy életképtelen szöveget értelmezni,"


Ezt jelöljük a nap mondatának. Szereintem a fogalmazó összegabalyodott a gondolataival. :D


Az "életképtelen vagy" és a "képtelen vagy szöveget értelmezni" kártykákból tesco gazdaságos módon optimalizát egybehangzatos gyakris vérkommentelő-hozzászólást olvashattunk. 😂

2023. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
77%
Számomra sokkal nagyobb problémák vannak az utcán hagyott kutya pisitől. Mivel én pl sosem találkozok vele vagy ha igen valamelyik sarkon azt meg manapság már nem lehet eldönteni h állaté vagy emberé. Kutya pisi szagot sem éreztem mèg soha, helyette a hajléktalan emberektől, részegektől bűzlenek az utcák egy nagyvárosban. Az összes szemetes széthúzgálva, szemèt szemét hátán, hajléktalanok bűzétől, vizeletétől undorító az utca. Az más dolog h a kutya ürülék sincs mindig fel szedve, de én pl azt tapasztalom h egyre több ember figyel rá. A kutya pisi szerintem fele annyira nem zavaró, de lehet csak azért gondolom így mert egyáltalán nem találkozok vele az utcán, helyette minden mással. En is azt mondom sokkal fontosabb problémákkal nem foglalkoznak akkor mégis erre miért kerülne sor?
2023. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!