Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy találok új gazdát 9 éves...

Hogy találok új gazdát 9 éves fehér uszkár kan kutyánknak?

Figyelt kérdés

) éves uszkár kutya - törzskönyves pedigrés jószág- a lányomé volt de a panelba a kisbaba mellett nem lehetett. Mi, a papa és mama befogadtuk a kertes házunkba. A probléma az, hogy öreg 15 éves szuka uszkárunkat állandóan zaklatja, pározni akar (jó az erőnléte). Úgy gondoljuk, hogy ajándékba adnánk, uszkárt szerető gazdinak.

Aki tud megoldást kérem jelentkezzen.

Milyen megoldás jöhet még számításba?


2010. szept. 5. 13:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 anonim ***** válasza:
83%
hagyd, legalább annak a kutyának jobb helye lesz máshol ;)
2010. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/145 A kérdező kommentje:

Feltételezem, hogy Egerben lakik, aki ekkor írt

A válasz megírásának időpontja: ma 18:07

Neked üzenem barátom.

277 km 4 óra 0 perc ekkora a távolság oda, és vissza gondolom ugyanennyi vissza is.

Összesen:554 km.

El kell indulni a kutyáért és elviheted ha már olyan nagyon a lelkedre vetted a sorsát

Megfogom köszönni.

2010. szept. 6. 18:37
 23/145 anonim ***** válasza:
77%
Nem Egerben lakom, de pl Pesten is 5000ft, ami nem olyan horribilis összeg, sok helyen vannak a túlnépesedés miatt akciók. És bocs, így is állatmentéssel foglalkozom szabadidős tevékenységként, de nem hordhatom a világ össze terhét a hátamon, a lányod is agylény, mint mondtam, de a kutyákhoz való hozzáálásában a szüleire ütött, mint látható. Ha már nem tudsz egy szerencsétlen állatot nevelni, ha már egyszer elvállaltad, akkor szerintem fület farkat be, ne neked álljon feljebb.
2010. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/145 A kérdező kommentje:

Könyörögöm, most volt 3ezres ivartalanítási akció több helyen is, pl. itt egerben.

Nem Egerben lakom, de pl Pesten is

A válasz megírásának időpontja: ma 18:46

Barátom te egy hazudós állatbarát vagy

2010. szept. 6. 19:15
 25/145 anonim ***** válasza:
100%
OMG....Egerben vagyok most, de Budapesti vagyok. Valóban kicsit félreérthetően írtam, de inkább írjak hülyeséget, mint hogy másokat meghazudtoljak.
2010. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/145 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként a barátom megszólítást legyél szíves hanyagolni, mert egyrészt nem járunk egy kocsmába, másrészt nő vagyok.
2010. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/145 anonim ***** válasza:
37%

Köszönet minden „jó”tanács adónak a válaszokat!

ÉN VAGYOK A SZÍVTELEN ÉS GONOSZ LEÁNY, aki „lepasszolta” a kutyáját!

Megvédem magamat, magunkat, mert jogtalan érzem a válaszokat, amikkel „ránk húzták a vizes lepedőt”!

A NOÉ menhely ajánlójának üzenem, hogy egy gyereket ne hasonlítson a kutyához! Évekig próbáltam teherbeesni, a nőgyógyász azt mondta annak idején, hogy váljunk meg a kutyustól, hátha az is gátol a családalapításban, de nem tettem! És sikerült a baba! De viszont a gyerekem egészsége fontosabb lett a kutyánál (már bocsánat, ha merészeltem a kislányom miatt aggódni!), és nem az utcára dobtam ki!!!

A 18:46 –os válaszadónak meg üzenem, hogy ne alkosson véleményt rólam, ha nem is ismer! Mert ez bunkóság volt a részéről!!!! Ha állatmentéssel foglalkozol, akkor miért akarod mindenáron ivartalanítani? Miből gondolod, hogy az jó a kutyának? Belelátsz a fejébe?

A kutya idén múlt 11 éves, majdnem 10 évig volt nálunk, 2,5éves volt a kislányom, mikor édesanyámékhoz került a kutyus másfél ével ezelőtt! Nekem lett kutyaszőr allergiám, a kislányom nagyon sokat betegeskedett és a gyerekorvosunk kérése miatt kértem meg édesanyámékat, hogy náluk lehessen a kutyus.

Folyamatosan látogatjuk, kutyakozmetikus jár a kutyushoz, gondoskodom az ételéről és folyamatos állatorvosi ellenőrzésekre is viszem a kutyát! Sajnálom szegényt, és nem szívesen adnám tovább, de a lakásba nem hozhatom vissza! Olyan nincs, hogy antiallergén kutya! Igaz, hogy nem nagyon hullik a szőre, vagyis nagyon kismértékben (volt szőr a lakásban, a folyamatos kutyakozmetikázás ellenére is!).

Megsirattam a kutyust, mikor kivittük édesanyámékhoz és a mai napig hiányzik, de jobb helyen van a kertes házban! A kutyusunk jól érzi magát, sokkal vidámabb, mióta kint van, sokkal jobb helye van, mint fent a 47m2-es lakásban a 4.emeleten. És a kutyus már megvolt mielőtt a 4.-re költöztünk volna, mielőtt ezért is kikiált valaki gonosznak!!!

Segítséget kért édesapám a kan kutyus párzási hevessége csillapítására, és nem azt hogy bántsák!!!

Nem az ivartalanítás az első, ami eszembe jut (miért tegyem ki egy műtét viszontagságának), szerintem a válaszadó sem örülne, ha megkívánna valakit és mindjárt ki akarná heréltetni a családja!

Ma beszéltem az állatorvosunkkal, aki adott tanácsot, így megköszönöm a „jótanácsokat”!

2010. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó az ivartalanítás, mert ezzel nem jön világra egy fölösleges szaporulat, akik az utcán/menhelyeken végzik. A kutya nyugodtabb lesz, mert hidd el, jobb a kutyának ha nemzésképtelen, mintha minden hónapban megéli azt a hercehurcát, hogy szeretne pározni ( hülyén hangzik, tudom) de nem teheti.
2010. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/145 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy majd pont egy kutya fog gátolni a teherbeesésben. Ez elég viccesen hangzik. Max akkor gátolhatna, ha allergiás lennél a szőrre.
2010. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 A kérdező kommentje:

Idézet:

Egyébként a barátom megszólítást legyél szíves hanyagolni, mert egyrészt nem járunk egy kocsmába, másrészt nő vagyok.

Idézet vége.

Elnézést hogy barátomnak szólítottalak, nem lett volna szabad, nem érdemled meg. Valóban a te kocsmádba nem, mert én egyikbe sem járok. Hogy nő vagy? remélem nem szőke. Vagy mégis, szőkék tiltakozzatok ellene.

2010. szept. 6. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!