Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Saját vállalkozást szeretnék indítani, de nincs tőkém hozzá. Hogy lehet-e olyan embert találni, aki befektetne a vállalkozásba?

Figyelt kérdés

jún. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
22%

"De pl ott van Dunaújváros. Betársulni mert azt ugye be lehet. De kihez hogyan miként? Mert masszírozni tudok."

A szalonokban bérelni lehet a széket fodrásznak, kozmetikusnak, stb... Ha bemész, elmondják a feltételeket.

jún. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

48/51: igen ezzel akarok gyorsan pénzt szerezni ez így igaz.

Gondoltam saját szalonra is, de az meg szerintem milliós tétel.


49/51: igen gondoltam ilyenre, hogy a szalonokba is akár szorok ki szórólapokat, de már az is meg volt és eddig nem jelentkeztek nem kerestek engem. Talán úgy könnyebb lenne ha betársulnék, mert akkor talán hozzám is jönne az a vendég aki pl ment körmöshöz. Nyilván ennek a masszázsnak van kozmetikai része affelé szeretnék orientálodni és majd kitanulni a kozmetikusit is.

jún. 25. 08:38
 53/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket voltak benne hasznosak is.
jún. 25. 08:39
 54/55 anonim ***** válasza:
45%
Még mindig nem tudjuk, hogy miért nem tudsz délután is dolgozni.
jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
63%

"Az üzenet szövege:

Szia.

Konkrétan mire költeném? Olajokra, hirdetésekre (vendégkör kialakítása miatt) masszazs ágyra, és képzésekre hogy képezzem magam tovább.

És kitaláltam, hogy ha képzést végzek el egy újat akkor ugy hirdetem, hogy embereket keresek, hogy gyakorolhassak rajtuk. És mivel tudják hogy jól masszírozok így jönnének vagy elterjedne az, szájról szájra, hogy jó vagyok benne.

Van kettő tanusitványom az a svéd masszázs meg a lomi lomi arc/nyak/dekoltázs masszázs.

Én látok ebben az egészben pénzt.

Azért kéne “csak”ennyi.

És igen van hitelem. Azért nem akarok hitelt felvenni már…"

Még mindig azt mondom, hogy irány Dunaújváros, vagy Budapest, az sincs messze és napi bejelentéssel olyan tudsz végezni, amit aznap ki is fizetnek, jó eséllyel ilyen a mosogatás, esetleg a takarítás.

Ha akarsz dolgozni és nem csak álmodozni olyasmiről, mint a masszírozás, amiből vagy lesz valami egyszer, vagy sem.

jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!