Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Saját vállalkozást szeretnék indítani, de nincs tőkém hozzá. Hogy lehet-e olyan embert találni, aki befektetne a vállalkozásba?

Figyelt kérdés

jún. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
52%

Álláskerssők önfoglalkoztatóvá válásával próbálkozz.

Nem kel ehez befektetés.

jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező amúgy vagy troll, vagy annyira fogalmatlan, hogy képtelen lenne egy vállalkozást menedzselni.


Szaros 250ezret nem tud előteremteni, de a dupláját akarná visszaadni, a "befektetőjének". Ugyan már...

jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
69%
Amíg összegyűlik a 250e, dolgozz masszázs szalonban, hotelben. Hogyha nem tudsz vele spórolni, akkor butaság vállalkozni, mert csak adósságod lesz.
jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
17%
A szexuális szolgáltatás állítólag jól fizet. Csak kell hozzá némi gyomor.
jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
64%

"Hogy lehet-e olyan embert találni, aki befektetne a vállalkozásba?"

A családodat kérdezted már? Anyu, apu, tesó, nagyi?

jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
56%
Jelenleg miből élsz?
jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, férfi vagy, vagy nő? Hány éves?
jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

27 éves és nő.

Miből élek? Jelenleg munkanélküli vagyok, de van végzettségem a svéd masszázsból meg meg van a Lomi Lomi arc/nyak/dekoltazs masszázs.

jún. 24. 18:06
 29/55 anonim ***** válasza:
95%

Ha valóban jó lennék egy ilyen storyban, s a helyedben lennék, akkor holnap csináltatnék 10000 db szórólapot (olcsón, fénymásolással, téma: masszázs az ügyfél otthonában), azt még a héten kiszórnám a lakóhelyem közvetlen környezetében minden postaládába, plusz akikkel találkozom, azoknak a kezébe adnám egy barátságos mosoly kíséretében, s a jelentkezőkkel időpontot egyeztetnék július 3-ra, majd azt követően minden napra.


Eközben július 1-én alapítanék egy egyéni vállalkozást, KATA-adózással, ami még aznap (de harmadikára egészen biztosan) élesedik, s tudok a vevőknek nyugtát adni a szolgáltatás díjának ellenében.


Ehhez nem kell senkitől kölcsönkérni, a vállalkozás azonnal "önjáró", első nap is képes profitot termelni. A vállalkozás adóvonzata napi ~1700 Ft, ezt akár napi egyetlen ügyfél esetén is ki lehet termelni.


Időközben (még ezen a héten) csinálnék vonatkozó social media-profilokat, facebook, tiktok, insta stb. Baráti-családi körben ingyenmasszázsért cserébe videókészítés stb. Később ezen oldalak felfuttatása is lehet egy eszköz a szolgáltatásaid népszerűsítésére.


Egy dolog biztos, ha az ebben a kommentben általam leírt forgatókönyvet nem tudod végigcsinálni, akkor a kölcsönpénzzel sem jutnál sehova...

jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Rengeteg segítség volt ez amit most leírtál nekem. Igen facebookom meg instám meg tik tok-om is van.

A szórólapra gondoltam, de arra nem hogy ingyen masszírozzak és úgy csináljak videót arra nem gondoltam. És tik tok-on több 100 ember láthatja (még akkor is, ha nem likeolja)

Igen ez a lényeg, hogy legyen vendégköröm azt kell kialakitanom magamnak.

jún. 24. 19:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!