Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Saját vállalkozást szeretnék indítani, de nincs tőkém hozzá. Hogy lehet-e olyan embert találni, aki befektetne a vállalkozásba?

Figyelt kérdés

jún. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
69%

"Sőt a láva köves masszázst is elvégezném."

Ja, hogy még ki se tanultad a szakmát?

Akkor első lépésként tanuld ki, szerezz egy szalonban gyakorlatot és amikor már van egy komoly ügyfélköröd, váltsd ki a vállalkozóit és csinálj saját szalont.

jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

9/10:

Szerintem elég lenne jelen pillanatban 250 ezer ft. Nyilván szerződéssel hogy x idő után (nem tudom pontosan hogy müködik) nyilván megkapná az illető a pénzét a dupláját nyilván. (Az ilyet nem tudom, hogy kell pontosan megfogalmazni)

jún. 23. 12:32
 13/55 anonim ***** válasza:
57%

Ehhez minek kell befektető?


Bemész a bankba, és felveszed, ráadásul sokkal kedvezőbb kamatra fogod kapni, mintha a dupláját kéne visszafizetned.


Neked nem befektető kell, hanem egy balek, akinek eljátszod a pénzét, aztán sosem adod vissza.

jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Miért ne adnám vissza a pénzét? Nyilván lenne szerződés.

Nem tudod az egészet, hogy miért kérdeztem ezt meg miért kerestem olyan embert, aki esetleg lát-e benne fantáziát az ilyen vállalkozásban.

És lenne-e ebbe olyan aki befektetne.

jún. 23. 12:39
 15/55 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem a bankba mész?


Hitelképtelen vagy?


Akkor meg miből akarod visszafizetni?


Ráadásul ha ennyit magadtól nem tudsz összerakni, akkor teljesen alkalmatlan vagy arra hogy egy vállalkozást menedzselj.

jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
36%
Ha a bank szerint hitelképtelen vagy ilyen kis összegre is, akkor nyilván nincs egy forintod se, akkor meg miből adnád vissza?
jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan mire költenéd a 250 ezret?
jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
36%
250-ből mégis hogyan fogsz szalont nyitni?
jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
31%

Sehogy. Ehhez nem kell szalon. Kell egy hordozható masszázságy ~50e, meg egy Ev-t kiváltani és házhoz menni. A többi marketing.


Csak ez anyagilag sehogy se fogja megérni. Ha utazol, akkor vagy 12 órát leszel talpon, hogy beleférjen napi 4-5 vendég, vagy nem és akkor ennyi se lesz.


5000 Ft/ vendég.. többet senki se fog fizetni egy arcmasszázsért, még ez is sok.

4 vendég/nap

20 munkanap


Ezzel számolva 80 vendéged van havonta és 400e bevétel, amiből Kata 50e, utazás X. Marad 300-350e-ed, úgy hogy 12 órázol és cipeled a ~30kg-os masszázságyat a BKV-n (már ha Pesten laksz)


Ez önfoglalkoztatás, nem vállalkozás.

jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy üzleti tervet PM!
jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!