Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Saját vállalkozást szeretnék indítani, de nincs tőkém hozzá. Hogy lehet-e olyan embert találni, aki befektetne a vállalkozásba?

Figyelt kérdés

jún. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

37/40:

Okés akkor nagyon sokat nyomtatok ki. Azt hittem, hogy 1x elég ha néhány ház postaládájába dobok. Ezt nem tudtam.

Elég egy szórólap? Minden ház postaládájába es egyszer végig menni a házakon?

jún. 24. 21:26
 42/55 A kérdező kommentje:

Piac nincs, de gyógyszertár meg bolt van.

Falun lakok, de itt nincs masszázs ilyen relaxációs. Dunaújvárostól nem messze.

Gondoltam betársulni mert ezzel belehet, de az nem tudom, hogy most a szépségszalon mennyire nyitna affelé, hogy oda menjek én is.

Dunaújvárosban van szalon ahova tudok/tudnék menni, de s.o.s-be vendégkört kell kialakitanom

jún. 24. 21:29
 43/55 A kérdező kommentje:

40/42 kommentelő:

Ez vállalkozás lenne, ha elindul en osztom be az időmet akkor dolgozok mikor nekem jó. Igen van olyan munka, de nekem 9-14ig jó maximum a munkaidő olyan meg nincs.

(Csak ez ha beindul)

jún. 24. 21:33
 44/55 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarlak elkeseríteni, de falun erre nem lesz kereslet. Itt a faluban is volt egy hölgy, aki masszírozást hirdetett, de ő is abbahagyta.

Ebből ott nem fogsz megélni.

Vegyél egy 19 ezer forintos Országbérletet, amivel Budapestre is, meg Budapesten belül is ingyen utazhatsz egész hónapban és máris lesz ügyfélköröd.

jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Igen sejtem, hogy falun nem nagyon lesz siker. De pl ott van Dunaújváros. Betársulni mert azt ugye be lehet. De kihez hogyan miként? Mert masszírozni tudok. A vendégkört kellene kialakítanom “gyorsan”
jún. 24. 21:37
 46/55 A kérdező kommentje:

Hirdettem most olyat, hogy aki megosztja a bejegyzésem es likeolja az oldalam és a bejegyzés alá oda írja kész közőttük 3 embert kisorsolok a Lomi Lomi Arc/nyak/dekoltazs masszázsra.

Bejött mert egy pár ember megosztotta.

A másikat is megosztották de csak 2 ember.

jún. 24. 21:39
 47/55 anonim ***** válasza:
26%
Sokra mész vele, ha dunaföldváriak, paksiak, meg bátaszékiek lájkolják.
jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
Az alapvető baj az, hogy nincs pénzed és ezzel akarsz most nagyon gyorsan pénzt szerezni.
jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
17%

"De pl ott van Dunaújváros. Betársulni mert azt ugye be lehet. De kihez hogyan miként? Mert masszírozni tudok."

A nyakadba veszed a várost és minden szalonba bekopogsz. De a masszírozás itt nagyon kevés lesz. Tanuld ki inkább a pedikűrt mellé!

jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
51%

"Igen van olyan munka, de nekem 9-14ig jó maximum a munkaidő olyan meg nincs."

Mert utána mit csinálsz? Vagy éjszaka?

Akinek pénzre van szüksége, az szakít időt a munkára...

jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!