Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Saját vállalkozást szeretnék indítani, de nincs tőkém hozzá. Hogy lehet-e olyan embert találni, aki befektetne a vállalkozásba?

Figyelt kérdés

jún. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
A facebookon is hirdetem magamat, de nem nagyon jelentkeznek csak mindenféle idióta pasas talál meg. Pedig benne is van a hirdetésembe, hogy semmilyen szexuális dolgot nem vállalok 🤷🏻‍♀️
jún. 24. 19:05
 32/55 anonim ***** válasza:
67%

Ha munkanélküli vagy akkor gondolom valaki eltart, szóval nincs az életednek költsége, dolgozol bàrhol.max két hónapot és meg van a 250ezer Ft.


Befektetni komoly potenciàlú cégekbe szoktak nem valami munkanélküli lumpen lázàlmába, aki 250 ezret se tud előteremteni sajàt maga beindításàra.

jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
88%

Vállalkozást csak elsején kell indítanod, s akkor aug. 12-én kell befizetni az első járulékot a NAV felé, 50e.


Viszont azért kell már most elkezdened a szórólapozást, mert a jövő hétre már fizetős ügyfelek kellenek ahhoz, hogy a jövő hónapból ki tudd hozni a maximumot..


A szórólap sokkal sürgősebb és fontosabb, mint a social media, mert az előbbit a lakókörnyezetedre tudod szűkíteni, míg pl. a tiktokot nem.


Ha csak 2-3e szórólappal indítasz, abból is lehet talán valami, de az 5-10e sokkal biztosabb.

jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Pár szórólapot kiszortam már itt ahol élek, de eddig semmi nem történt. Írtam egy kis szöveget, hogy mire jó a masszázs aztán hogy hol érnek el engem meg hogy milyen masszázst tudok. De jelentkező nem volt még arra sem. Igaz az nem volt olyan sok szórólap kb 50-60 db lehetett. Nem számoltam meg. De akkor sokkal többet nyomtatok szórólapot. Meg ami hozzam közel van város oda is szorok szét szórólapokat.
jún. 24. 19:15
 35/55 A kérdező kommentje:

32/34 válaszoló:

Nem tudod, hogy miért vagyok munkanélküli és, hogy miért nem tudok dolgozni.

jún. 24. 19:16
 36/55 A kérdező kommentje:
32/25 kommentelő: és igen attól függetlenül vannak kiadásaim. Igaz nem villany meg gáz számlákra de van kiadásom.
jún. 24. 19:17
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy teljesen más profilú vállalkozás indításakor szórtunk ki 5000 db szórólapot, abból lett első nap 17 vevő.


Szóval, 50-60 darab szórólap semmit nem jelent.


Szórólapozni együtt szisztematikusan kell, minden egyes lakás, ház postaládájába bedobni, kivétel nélkül.

jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
41%
A piacon meg a patika előtt osztogasd a szórólapot az öregasszonyoknak. Az első FIATALÍTÓ kezelést vállald ingyen!
jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
62%

Hol laksz amúgy, kérdező? Csak a potenciális forgalom miatt kérdezem, Budapest, megyeszékhely, kisváros, falu?

Ez nagyban behatárolja érdemes-e egyáltalán foglalkoznod az egésszel.

Ha Budapesten laksz, akkor azonnal millióféle állás vár, pl. konditeremben vagy szépségszalonban recepciós. Szaktudás sem kell hozzá, csak jó modor.

jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
56%

"Nem tudod, hogy miért vagyok munkanélküli és hogy miért nem tudok dolgozni."

A masszírozás nehéz fizikai munka, tehát, ha masszírozni tudsz, akkor bármi mást is tudsz. Akár mosogatni egy étteremben, amiért napi 20 ezret fizetnek, plusz ingyen kaja.

jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!