Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok egy olyan...

Elvállalnátok egy olyan munkát, amit már a megkezdése előtt gyűlöltök?

Figyelt kérdés
Ez van most nálam, sokkal jobban fizet, mint a mostani, de NEM AKAROM!!! Ha nem vállalom el, akkor viszont az egész családom haragudni fog rám. Nem akarom, egy kicsit se, nem tudom, mit csináljak! Maradni akarok, ahol vagyok, nekem ez jó. Mit tennétek?

2016. febr. 1. 00:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

10:02 Jézusom, csak az ilyen tipikus, érzéketlen "szenvedni kötelező" magyaroktól mentsen meg az isten, akik szerint csak akkor van betegség/probléma ha már mindjárt elvérzel (= minden más csak nyavajgás).

Amiket leírtál annak nagy része spekuláció, nem mondott róla semmit a kérdező! Még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán együtt laknak-e. Akinek meg megfordul a fejében, hogy meg akar szabadulni a gyerekétől, annak nem kellett volna vállalnia!

2016. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
igazad van. az illeto (marmint aki azt irta hogy el kell vallalni) soha nem ment meg gondolom ugy dolgozni hogy a siras kerulgette es allando stressz alatt volt . ez az erzes aztan kihat a munkaido utani eletere is. Ha nem eletmento dologrol van szo soha nem szabad a lelki dolgot ennyire hatterbe szoritani.
2016. febr. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meggondoltam.

Nem megyek el a mostani helyemről, bár a képzettségem alatt van és állítólag én többre lennék képes, de szeretem.

A fizetésem lehet, hogy vicc, mert alig több, mint 80 ezer, kijövök belőle, nem rázom a rongyot.

Így döntöttem, köszönöm mindenkinek!

2016. febr. 3. 11:08
 24/26 anonim ***** válasza:
Aztán később úgyis elmehetsz egy általad választott helyre. Nem vagy-vagy döntésről van szó, hanem arról, hogy ezt az adott munkát elvállalod-e. Nem pedig arról, hogy örök életedre a jelenlegi helyen kell maradnod.
2016. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
sok sikert a jovoben, jol dontottel!
2016. febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. febr. 6. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!