Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvállalnátok egy vidéki...

Elvállalnátok egy vidéki munkát, messze a családtól?

Figyelt kérdés
Két gyermekem és feleségem van,nagyon rossz körülmények között élünk,nincs saját házunk se.Most lenne egy lehetőség dupla annyi fizetésért mint amennyit most keresek,talán helyre jönnénk ha elvállalnám.De csak 2 hetente lehetne hazajárni a családhoz.Nem tudom,hogy elvállaljam-e?
2011. júl. 23. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Vállald el! Ilyenkor ne a szívedre hallgass, hanem az eszedre!
2011. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ülj le a feleségeddel, és beszéljétek át be tudnátok-e vállalni ezt.
2011. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valamit valamiért. Én elvállalnám. Ha nem bírod keresel mást. Am meg pl tmobil családbarát csomag és beszélhettek órákat. Szerintem ne hagyd ki.
2011. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel a lakás nem köt oda, én még a költözésen is elgondolkodnék.
2011. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha stabil a munka akkor persze sőt a költözés is jó ötlet.
2011. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

Inkább lásson kevesebbet a család de gyertek egyenesbe.Nagyon rossz világ van meg kell ragadni minden jó lehetőséget.Amikor itthon leszel akkor meg minél tartalmasabb programokat szervezzetek igy a gyerekeknek is könnyebb.Közben persze ellehet gondolkodni azon,hogy közelebb keresel majd valamit vagy a család megy utánad.

2011. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs más lehetőség mindenképp. Aki ma azt mondja a pénz nem boldogít, az hazudik. Családok képesek szétesni a pénztelenség miatt, ha a közelben nincs lehetőség, vállalni kell. Ha meg bejön jól, költözni lehet bármikor.
2011. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először ülj le a feleségeddel és beszéld meg vele. Én mindenképp elvállalnám mert inkább nélkülözzön téged a család egy ideig mint hogy rossz körülmények között éljetek életetek végéig. A gyerekek jövőjére is gondolni kell és sajnos ha nem tudjátok őket valamilyen szinten támogatni anyagilag akkor ők is szegénységben fognak élni.

Vállald el a munkát,minden hónapban tegyél félre egy kis pénzt és szerintem még fél év se kell és mehet utánad a családod. Először vegyetek ki egy lakást aztán ha még jobb helyzetben lesztek esetleg vehettek egy házat.

2011. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, vállald el
2011. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

arra nagyon figyelj, ha elvállalod, hogy a feleséged maradjon a feleséged. ha ritkán vagytok meghitten együtt, akkor, főleg, ha olyan kollégáid is vannak, előbb utóbb eszedbe jut a házasságból kikacsintani.

szóval ezt a részét felejtsd el a távoli munkavállalásnak. maradj hűséges a feleségedhez!

bocs, de szerintem nem offoltam.

az előzőeknek igazuk van, beszélj a feleségeddel.

sok sikert a döntésetekhez

2011. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!