Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok egy olyan...

Elvállalnátok egy olyan munkát, amit már a megkezdése előtt gyűlöltök?

Figyelt kérdés
Ez van most nálam, sokkal jobban fizet, mint a mostani, de NEM AKAROM!!! Ha nem vállalom el, akkor viszont az egész családom haragudni fog rám. Nem akarom, egy kicsit se, nem tudom, mit csináljak! Maradni akarok, ahol vagyok, nekem ez jó. Mit tennétek?

2016. febr. 1. 00:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem vállalnám el. Volt már olyan munkám, amit alig vártam, hogy otthagyhassak. Nem elsősorban a munka miatt, hanem a munkahely miatt.


Ha van más lehetőséged, válassz mást! Bár nem egyenes dolog, de ha ennyire borotvaélen táncolsz, akkor találj ki valamit, ami miatt nem vállalod el - ha már az nem számít, hogy te mit szeretnél és mit nem a családodnak.

2016. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Hosszútávra semmiképp, az felőrli az embert. Persze az is előfordulhat, hogy megkedvelnéd.
2016. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Rettenetesen ki vagyok készülve napok óta. Úgy jött a munkaajánlat, mint derült égből a villámcsapás. Apám intézte el, nekem csak mennem kellene. Nem akarom!!! Annyira más terveim voltak, nem is érdekel, nem is kértem, egyszer csak "el volt intézve" a hátam mögött. Nem bírom ki, ez komoly, nem alszom napok óta. Beleőrülök!
2016. febr. 1. 00:42
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarod, közöld ezt otthon is és kész. Nem a fizetés számít. Ha szar a munka akkor úgyis otthagyod pár nap után, értelme nincs odamenni.
2016. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok, köszi!

Nagy balhé lesz, ha nem, látom előre, remélem kibírom, szerintem nem fognak hozzám szólni vagy fél évig.

Mindegy, kibírom!

Remélem!

2016. febr. 1. 00:56
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Ha szereted a mostani munkádat, akkor megértem, hogy nem akarod otthagyni valamiért, amit nem akarsz.

A családod pedig megéri a pénzét. Azért megkérdezhettek volna téged is mielőtt leszerveznek mindent a hátad mögött...

2016. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

De kérdezd meg finoman, hogy mi volna ha inkább nem.

Az a legrosszabb ha meg sem kérdezed.


Nézzük a szélsőségesebb helyzeteket:

Maradsz:

-Megutál a családod

Mész:

-Megutálod a munkádat

-Megutálod a családod (mert miattuk kell ezt csinálnod)

-Megutálod a munkatársakat

-Megutálnak a munkatársak

-Megutálod a napokat szombat kivételével

-Rosszkor mondanak rossz dolgot neked, te esetleg olyat mondasz vissza amitől a családod is megutálhat. Meg amúgyis ennek a sz.. gyereknek semmi nem jó! Kerítek neki itt munkahelyet, oszt még pampog hogy nincs pénze depressziótablettára..


Najó, elég szélsőséges, de 1-2-t válogass belőlük :)

Ha úgy döntesz hogy elvállalod, szívesen látunk a depresszió részlegen :)

2016. febr. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Akkor lesz az ember depressziós,ha huzamosabb ideig nem tudja kiélni magát. Olyan környezetben van,amiben stresszel,szorong stb. Vagyis nincsenek meg a boldog nyugodt életkörülmények,akk nagy esély van a depire,szorongásra.
2016. febr. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ráutalva a pénzre akkor úgy is a kényelmesebbet választod,ha szeretnék a szüleid ,ha nem. Ha viszont szereted a pénzt akkor úgy is keresel magadnak más munkát vagy maradsz ott ahol vagy. Mindenki saját sorsának kovácsa ne feledd!
2016. febr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Jaj ne vallald el. en egyszer csinaltam ilyet 6 honap utan szo szerint belebetegedtem. magas lett a vernyomasom a gyomrom csomoban volt minden munkaba indulas elott.

9 honap utan hagytam ott de ma harmincvalahany evvel kesobb is egy remalom ha eszembe jut. ha nem eletfontossagu akkor sose csinalj ilyet. majd megbekul a csalad es kesz.

2016. febr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!