Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

szüleim szerint 20évesen kezdenem kéne már magammal vmit. mondjuk igazuk is van de hála ostoba oktatási rendszerünknek nem vagyok tuliskolázva.

van valakinek vmi ötlete miből lehetne bevételre szert tenni?ha nem is sokra de legalább vmi kis kiegészitésre a családi kasszába.köszi

segéd munkás és egyéb rabszolga munkák nem érdekelnek.


2013. jan. 8. 20:26
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
A matematika szépsége, amire az iskolában nincs idő: http://www.youtube.com/watch?v=P0tLbl5LrJ8
2013. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd ha agyon vagy iskolázva jobb munkát találsz, ismerek embert aki 2 diplomával minimálbért keres... minden az ismeretségről szól, ha az életbe nem ismersz sok embert, nem vagy velük jóban akkor el vagy veszve... voltam én már fizikai droid munkán, meg kicsit agyalósabb droid meló hely is volt utóbbival az volt a baj hogy reggeltől késő délutánig meg se álltam még kaja szünet sem volt akkor ehettünk amikor tudtunk, napvégére meg már úgy ki volt kapcsolva az agyam hogy csak bámultam magam elé, emellett nagyon sokat basztattak ha hibáztam :S most én is egy ismerőssel járok melózni, de keresem mellette hátha van valami normál meló, de manapság sajnos az is csoda ha valaki talál munkát nemnagyon lehet válogatni :S
2013. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
visszaolvastam kicsit "azért dolgozzak hogy élhessek vagy azért éljek hogy dolgozhassak" ez már kicsit komolyabb téma lenne 21. század rabszolgasága, avagy modernkori rabszolgaság sok ember nem is gondol erre, nem is lázadnak ellene..
2013. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!