Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

szüleim szerint 20évesen kezdenem kéne már magammal vmit. mondjuk igazuk is van de hála ostoba oktatási rendszerünknek nem vagyok tuliskolázva.

van valakinek vmi ötlete miből lehetne bevételre szert tenni?ha nem is sokra de legalább vmi kis kiegészitésre a családi kasszába.köszi

segéd munkás és egyéb rabszolga munkák nem érdekelnek.


2013. jan. 8. 20:26
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

hát gratulálok srácok.

igen az egytlen kiut hogy elmegyek dolgozni hogy ne haljak éhen?jobb éhen halni.azért dolgozzak hogy élhessek vagy azért éljek hogy dolgozhassak?

látom néhányaknál a sok munkátol vészesen lecsökkent az IQ.

ismételten hadd kérjek elnézést hogy nem tudok törtvonalat huzni billentyüzettel.

amikröl irtam ahhoz értek is.pl az informatikához.de mind1 mivel papirom nincs rola igy ez senkit nem érdekel.

értelmes hozzászolást(azt a keveset) köszönöm a többiek meg...inkább nem is mondok semmit.részemről a téma lezárva.

2013. jan. 9. 17:18
 32/53 A kérdező kommentje:

olyan egyének jelentkezését várom (hogy meséljenek már kicsit rola mert nagyon érdekel) akik ezt a törtes hülyeséget hasznositani tudják az életben vagy méginkább a munkájukban.matematikusok ne irjanak.

mert biztos bennem van a hiba.biztosan én vagyok a hülye...több könyvet olvastam mint ameddig itt az átlag hozzászolo el tud számolni.és nem mesekönyvet meg nem is a playboyt.de a könyvek nem adnak igazollást arrol hogy okos vagyok igy papiron nem is.ez a legnagyobb baj.ami nincs leirva pecsétes papirra az nem is létezik.

2013. jan. 9. 17:24
 33/53 anonim ***** válasza:

Majd visszatérünk erre, ha már nem lesznek a szüleid, akik enni adnak neked. Addig könnyű hősködni, hogy "inkább éhenhalok".

Egyébként, lehet, hogy illúzióromboló leszek, de az se fog érdekelni senkit. Naponta megtörténik, főleg így télen, nézz körül az aluljárók környékén.

2013. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
93%
ahogy így végig olvastam, te egy átlagon aluli intelligenciával bíró, bármiféle élettapasztalat nélküli, álomvilágban élő egyén vagy. ennyi a véleményem, remélem éhenpuszulsz.
2013. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
A Magyar Helyesírás Alapszabályai című remekművet is forgathatnád egy nyelvtankönvyvvel egyetemben. A kommentjeid pedig nemes egyszerűséggel nevetségesek, aki egy kicsit is intelligens, az ezt nem hangoztatja és nem kérdkedik a tudásával, ahogy ezt te teszed (bár nagyon nincs mivel). De örülök neki, hogy nincsenek ennyire szánalmas ismerőseim.
2013. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Érettségizni, vagy az érettségire tanulni most is el tudnál menni bármelyik évben minimális pénzből. Miért nem mész? A testvérem is először szakmát szerzett, aztán 2 év alatt készült az érettségire. Az osztálytársai között volt, aki csak befizetett valamennyi pénzt és tanulás nélkül megpróbálhatta az érettségit.


Egyébként ott kezdődik a dolog, hogy megtanulod magad hibáztatni minden téren. Két diplomám van, de most sem tartom magam elég okosnak és intelligensnek. Ez visz előre a tanulásban. Ha pedig történik valami rossz velem, mindig azt kérdem, mit tettem hogy ez történt, nem pedig másokban keresem a hibát. Nekem eddig bevált és a te anyagi szintedről egy sokkal magasabb szintre küzdöttem fel magam.

2013. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

"a könyvek nem adnak igazollást arrol hogy okos vagyok"


Hát ezt a könyvet olvastad-e?

[link]


Hasznos olvasmány, ajánlom mindennapi olvasásra.

2013. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Egyébként én sejtem, hogy mért most jutott eszébe a szüleinek, hogy kezdjen magával valamit.

Mert 20 éves kora után már a családi pótlék se járhat utána, még ha iskolába is jár! :P

Túl sok szülőnél így van ez, túl sok szülőnél. Hogy ekkor kapcsolnak.

Csak azt nem fogják fel, hogy eddig kellett volna nyüstölni, hogy tanuljon, nem most, mikor már pénzecske sincs, a kölyköt 8 általánossal meg még akkor se vennék fel sehova dolgozni, ha akarna...

Asszem, ez a múltkori eset is egy ilyen idillről szólt festői kis országunkban:


[link]


Ugye! Itt is az érettségi, meg a nyelvtanfolyam! :P

2013. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

ezaz trollkodjatok még jó sokat. mr. énmindenkinélmindentjobbantudokéssohanemgépelekelsemmitabillentyűzetenmégvéletlenülsem.

ti erre gerjedtek?

leirom hogy lennék pl autószerelő erre mindjárt igazgatói bársonyszékről kezdenek egyesek beszélni.

vétek 1-2 helesirási hibát akkor már hülye vagyok.elnézést kérek,mert tudom ti soha nem hibáztok.szánalmasak vagytok

2013. jan. 9. 21:59
 40/53 A kérdező kommentje:
jött pár értelems válasz is.nekik külön köszönöm.
2013. jan. 9. 22:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!