Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

szüleim szerint 20évesen kezdenem kéne már magammal vmit. mondjuk igazuk is van de hála ostoba oktatási rendszerünknek nem vagyok tuliskolázva.

van valakinek vmi ötlete miből lehetne bevételre szert tenni?ha nem is sokra de legalább vmi kis kiegészitésre a családi kasszába.köszi

segéd munkás és egyéb rabszolga munkák nem érdekelnek.


2013. jan. 8. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Tedd magad zsebre és eredj dolgozni, vagy tanulj amit akarsz. 20 évesen 14 éves gondolkodással / viselkedéssel nem lennék túl büszke magamra.
2013. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

blablabla

soha nem álltok le?nekem ebből elegem van.irjátok csak aztán majd beszélgettek egymással max mert én nem nézem tovább ezt a kérdést.szégyen hogy hányan jönnek ide hogy kiéljék magukat.

mi van apátok megvert titeket és most itt arcoskodtok hogy nagyfiúnak érezzétek magatokat?szégyen és szánalom egyszerre.

azért tart itt a világ is mert kb 4 normális emberre 20-30 magatok fajta idióta jut.

2013. jan. 9. 23:15
 43/53 anonim ***** válasza:
Hát, nem mi fogunk koldulni a Bosnyákon pár év múlva, úgyhogy tőlem tarthat itt is :)
2013. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
:D most vagy kamu a kérdés vagy tényleg ennyire korlátolt a versenyző :D ne is nézd, de nehogy elmenj dolgozni, ha már tönkre tette az életed az oktatási rendszerünk :( nem is értem akkor a maradék pármillió ember hogy él meg, de valószínű egész nap másodfokú egyenleteket oldanak meg éhbérért. Gratulálok, viszlát :D
2013. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
.
2013. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 Symba3 válasza:
Érződik a hozzászólásaidból hogy te egész nap csak a számítógép előtt dekkolsz.Nagyon bejőtt neked az a kifejezés hogy troll. Olyan köcsögöknek való, mint te vagy. Otthon az anyjukon élősködő, a való világból mit sem tudó hulladék barmoknak.
2013. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

" hála ostoba oktatási rendszerünknek nem vagyok tuliskolázva. "


Az látszik, kár, hogy nem az oktatási rendszer hibája :D

2013. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
bekaphatjátok retardáltak.nézzetek magatokra.ha én hülye vagyok akkor ti mik vagytok?
2013. jan. 18. 19:55
 49/53 anonim ***** válasza:
Értelmesek?
2013. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, mi mindnyájan retardáltak vagyunk, és egyedül te vagy értelmes, okos. :D Jó már neked.
2013. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!