Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

szüleim szerint 20évesen kezdenem kéne már magammal vmit. mondjuk igazuk is van de hála ostoba oktatási rendszerünknek nem vagyok tuliskolázva.

van valakinek vmi ötlete miből lehetne bevételre szert tenni?ha nem is sokra de legalább vmi kis kiegészitésre a családi kasszába.köszi

segéd munkás és egyéb rabszolga munkák nem érdekelnek.


2013. jan. 8. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

"segéd munkás és egyéb rabszolga munkák nem érdekelnek."

Büdös a munka mi? Na erre céloztak a szüleid is.

2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

hát az ilyesfajta az.probáld meg te aztán utána meglátjuk.mellesleg teljesen önhibámon kivül nem lett meg a suli sem.

menj trollkodni máshova.nem kötekedésedre vagyok kiváncsi. nem ismered az életem ne itélkezz és a kérdés sem erről szolt.-.-

2013. jan. 8. 20:34
 3/53 anonim ***** válasza:
Hát pedig ilyen munkák fognak jutni neked, ha nem vagy túliskolázva.
2013. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

Szerintem keressél valami OKJ-s képzést mert így szakképzettség nélkül még nehezebb elhelyezkedni én már csak tudom! Ha még nem tetted jelentkezz be a helyi munkaügyi központba, ott biztos segítenek ha adódik valami, munka vagy szakképzés. Ha dolgozni szeretnél inkább akkor próbálkozz gyárakba vagy áruházakba árufeltöltőnek is jelentkezhetsz pénztárosi munkát is megpróbálhatod de a legtöbb nagyobb üzletbe már oda is kérik a végzettséget mert engem nem vettek fel papír nélkül.

Azt ne felejtsd hogy 21 éves korodig állja az állam az ingyenes OKJ-s képzést ha így akarsz valami suliba menni, ha pedig a munkaügyi ajánl valami tanfolyamot azt is megpróbálhatod bármennyire is rossz az.

2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

ingyen okj-s képzést az állam állja?mik ennek a feltételei?

mert a munkaügyi központban jelentkeztem azt mondták 200 jelentkezőből (csak arra az egy adott szakmára) felvesznek 16ot a többiek meg igy jártak.persze nem kerültem be. gondolom itt van a trükk része hogy kevesebb mint 10% kerül be...

2013. jan. 8. 20:41
 6/53 A kérdező kommentje:
okj-s képzés az érdekelne ha tényleg van ingyen.iskolapadba visszaülni semmi értelme.ezt a sok nehéz példát nem értem hogyan képes bárki is megoldani.megmutattam papiron okos embernek is.megjegyzem én se vagyok buta sőt,de erről papirom nincs.még ő is azt mondta hogy ha neki ezt kellett volna megoldani anno akkor most ő sem az lenne aki.ennyit az oktatási rendszerről.régen a diplomáért egyszerübb kérdést kellett megválaszolni mint ma egy átlag ált. iskolásás 1. osztályos feladata.és akkor csak egy nagyon picit tuloztam.
2013. jan. 8. 20:49
 7/53 anonim ***** válasza:
Kérdező az utolsó hozzászólásod alapján jobb ha hozzászoksz a rabszolgamunkához, illetve ha ez nem tetszik a stabil munkanélküliséghez. Nagyon sok többre hivatott, jó képességű ember gürcöl gyárakban, mekiben és hasonló helyeken, mert muszáj!!
2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

Ugye ez a kérdés kamu?


Hát az látszik, hogy egy álomvilágban élsz, s tényleg nem vagy agyon iskolázva. De tudod, az iskola csak hozzáadhat ahhoz valamicskét, amit otthonról hoz az ember. Ha lenne egy diplomád, azzal sem lennél több ember, ha mögötte semmi sincs.

Hogy az oktatási rendszerünkről honnan szedted az információidat, azt nem tudom, s még ha most káosz is van benne, de ettől volt már nagyobb káosz is. TUdod a káoszból lehet rendet tenni.


Nem hiszem el, hogy semmi sem érdekel!

S mit csináltál 2 évig? Már úgy értem, ha 18 évesen leérettségiztél (volna) - mert ez nem derült ki, hogy akkor mi is történt - suliba jártál, otthon lógattad a lábad ???


Javaslat:


- boltba árufeltöltő

- irodai munka (bár ahhoz minimum gépírni kellene

- újságkihordó

- egyéb betanított munka


Szülők esetleg nem tudnak segíteni?



Sok sikert a magadra találásban!

2013. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%

Összességében te most tényleg az oktatási rendszert okolod azért, mert annyira visszamaradott vagy, hogy egy középiskolás "jajjdenehéz" példát nem tudtál megoldani?!


Ember, elárulom, a mai általános és középiskolai oktatás olyan ALACSONY színvonalú, hogy egy betanított cirkuszi csimpánz is elvégzi HÁRMASRA legalább!

2013. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

mentek a privátok.már akinek.köszönöm a normális segitö szándékú válaszokat a nagyokos trollkodók pedig bekaphatják.

utolsó neked küldtem egy külön jajdenehéz matekpéldát is.várom a megoldást de fejből ám nem kilesni a könyvből.különben behelyezlek téged is a trollok ketrecébe.sztem te elég régen végeztél és akoriban még a tankötelezettség nem annyi volt mint ma.

jah és megmutattam a csimpánznak is de egyből elvitte egy szivroham.

2013. jan. 8. 23:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!