Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik még ilyen munka?

Létezik még ilyen munka?

Figyelt kérdés
Olyan munka érdekelne, ahol nem kell túlpörögni, kapkodni, tehát normális tempóban lehet dolgozni és nem kapkodva tanítanak be. Végzettség szempontból vagy 8 általános vagy érettségi. Nézegetem az állásokat, de eddig amiket találtam (és próbáltam is) mind olyan volt, hogy káosz betanítás, extrém pörgés volt a minimum. :(
ma 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Persze.

Árufeltöltői meló pl. max. ünnepekkor pörgősek, amúgy elég laza.

Dolgoztam áruátvevő raktárosként. 1-1 nap volt ami inkább délelőtt volt pörgős, de a nap többi részében inkább csak nyugisan fentartottam a raktár rendet.

ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Szoftverfejlesztés.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Árufeltöltői meló hol laza? Utoljára azt próbáltam, de minden csak nem laza :O
ma 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért lett lepontozva a "szoftverfejlesztés" válasz...? Az pontosan ilyen munka.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Halőr egy tóparton.

Biztonsági őr valami istenhátamögötti telephelyen.

ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 a szoftverfejlesztés olyan munka, ahová bárkit felvesznek végzettség és bármiféle hozzáértés nélkül, és majd a belépés után betanítják? Ez azért trollkodásnak igen gyenge.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!