Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy az ország...

Miért van az, hogy az ország második legnagyobb területű, népességileg a 3.legnagyobb megyeszékhelyén szinte nem létezik security munka?

Figyelt kérdés

És miért van az,hogy a tőle sokkal kisebb területű és lélekszámú dunántúli városok tömegesen hirdetnek munkahelyeket,holott Miskolcon is bőven vannak komplexumok és nagy ipari parkjai. Miért nincs soha felvétel? Nincs üresedés soha?

Miért akar szinte mindenki vagyonőrként elhelyezkedni ha állandóan panaszkodnak a fizu miatt..? Nem értem én.



#Vagyonőr munkahely
szept. 11. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Mert csak panaszkodnak de amúgy szeretik a biztiőri hereverét, nem mennének el olyan helyre ahol több a pénz de dolgozni is kell.
szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már ahol.. Én eddig mindenhol 10 percenként csekkoltam 24-ben.
szept. 11. 15:40
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert 70-90 közötti IQ-val csak ilyesmire alkalmas, emiatt túljelentkezés van.
szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

1. Legtöbb helyen azért próbálják racionalizálni a létszámot, ahol lehet csökkentik a költségeket. Itt most a meglévő cégekre gondolok. Tehát ha mondjuk korábban 4-5 fő csinálta a munkát, de kicentizve nagyjából 2-3 fő elég lehet.

2. Dunántúlon gyorsabban váltanak, találnak jobban fizető munkalehetőséget az emberek (mint a biztonsági őr). Közel van Ausztria, határ közeli településekről ingáznak az emberek. Ergó magasabb a fluktuáció. Itt a keleti régióba nincs sok lehetőség, örül az ember ha talál munkát. Kisebb a fluktuáció a kevésbé jól fizető munkáknál is.

Ez csak az én véleményem, az első pontba részletezett is csak 1 cégről infó, ahol így oldják meg.

szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
A Dunántúl más világ.
szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Dunántúl is főleg a Mosonmagyaróvár, Györ , Sopron , Szombathely képzeletbeli vonalon más világ csak szinte...
szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Oké dunántúl legyen kicsit más világ,de attól még egy olyan nagy területű és nem kis lélekszámú városban mint Miskolcon lehetne lehetőség.
szept. 11. 18:20
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Nincsenek olyan nagy cegek , ipari parkok mint mashol
szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8-as

Hogyne volna!

A déli ipari park elég nagy,nem egy-két kisebb nagyobb cégek vannak ott,, Bosch és környékén szintén vannak komplexumok, de városszerte is mindenhol bevásárlóközpontok nagyobb boltok vannak.Eg,y

Egyszerűen nem cserélődnek az emberek,így nincs lehetőség. Az egyik Pennybe és bevásárló parkba 8 éve ugyanazok az illetők vannak, de Boschba is 5 éve ugyanazokat látom. Ragaszkodnak a munkaek géz. Ez van.

szept. 12. 10:31
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Persze van, de megis sokkal kevesebb mint Pesten v Gyorben pl.
szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!