Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy az ország...

Miért van az, hogy az ország második legnagyobb területű, népességileg a 3.legnagyobb megyeszékhelyén szinte nem létezik security munka?

Figyelt kérdés

És miért van az,hogy a tőle sokkal kisebb területű és lélekszámú dunántúli városok tömegesen hirdetnek munkahelyeket,holott Miskolcon is bőven vannak komplexumok és nagy ipari parkjai. Miért nincs soha felvétel? Nincs üresedés soha?

Miért akar szinte mindenki vagyonőrként elhelyezkedni ha állandóan panaszkodnak a fizu miatt..? Nem értem én.



#Vagyonőr munkahely
szept. 11. 15:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Győr sokkal kisebb város minden szempontból.
szept. 12. 14:46
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
Javaslom hogy egyszer menj el Gyorbe, aztan majd rajossz mennyivel “kevesebb” mint Miskolc…….
szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
Túl képzés van, nincs annyi munka az egész országban mint amennyi vagyonőr iskola. Sokan vagyunk, nekem is megvan. Ráadásul szokott lenni ingyenesen is.
szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Ahhoz képest,hogy győr 20-30 ezer fővel valóban kisebb, munkalehetőségeket tekintve sztem köröket ver Miskolcra.
szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Persze tudom,de ha megnézed az álláshirdetéseket csak azt látod minden nap,hogy kisebb lélekszámú és területű megyeszékhelyek ha nem is naponta,de pl Debrecen,Nyíregyháza, Győr, de akár Kecskemét városa is mindig ott szerepel a rotációba és legalább van esély elhelyezkedni. Én Miskolcon kb 2 hónapja keresek melót, de még az álláshirdetésekben sem látni véletlenül sem. A városban érdekeltségű cégek e-mail címére is elküldtem az önéletrajzomat, személyesen is leadtam a portára,sehol semmi.
szept. 17. 21:28
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

Az meg nem jutott eszedbe, hogy esetleg keress mas munkat ahol dolgozni is kell, nem csak segget vakarni?

Inkabb itt ertetlenkedsz, meg sirsz.


Menj el dolgozni a sorra vagy az epitoiparba, vagy ha mindenkepp vagyonor akarsz lenni koltozz ida ahol kapsz allast.


Ha nincs ilyen allas Miskolcon akkor nincs. Hiaba kerdezed itt hogy miert, attol meg nem lesz..

szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Egész életemet az építőiparban dolgoztam.. Hidd el nem 22 éves lusta srác vagyok. Csak sajnos pont az évtizedes fizikai munka miatt most rottyon lett az egészségi állapotom.(műtétek) Nem azt mondom, hogy félhalott vagyok, de már nem menne az ami jó pár éve és a fiatalabb éveimben.
szept. 18. 09:54
 18/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a vagyonőrök nem dolgoznak? Dehogynem..Sokan nem bírnák vagy nem is mernének az éjszakában egyedül lenni vagy 24 órában 15 percenként csekkolni,a felelősségről nem is beszélve. Nem mindenhol lehet ülni meg aludni. Sőt, a legtöbb helyen nem.
szept. 18. 10:04
 19/21 anonim ***** válasza:

18:

Bár én már nem ebben dolgozom, de sokan még mindig összekeverik a vagyonőri munkát a vén portásbácsival aki piázgatva hangosan horkol nappal, és a legnagyobb felelőssége wc kulcs. A vagyonőr egyrészt preventív jelleggel van jelen, valamilyen mértékben egy vállalat arculata, mivel az illető vele találkozik elsőként. Másrészt sokkal több mindennel kell tisztában lenni mint gondolnák. Mi kamerákat tartottunk karban, nálunk fizettek óra alapú parkolást, havi bérletet, éves bérletet... Az épületen belül is adtak le hozzánk magas összegű pénzt, amit mi számoltunk le. Épületen belüli folyamatos hibalistázás, (elengedhetetlen volt a műszaki tudás) kapcsolat tartók voltunk a szakmunkások és a vezetőség között, de még megannyi melónk volt...


Most irodai munkám van. Százszor kummantósabb, kevesebb a felelősség, és jobb a pénz.


Valakit látatlanban leoltani, hogy biztosan munkakerülésből választja ezt a szakmát igen nevetséges.


(Egyébként igen, tényleg elő tud fordulni, hogy az adott helyen a vagyonőr inkompetens agyalágyult, az kizárólag az ott lévő vállalatot minősíti, hiszen nekik ez az igényük ezek szerint. )

szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
37%

"A vagyonőr egyrészt preventív jelleggel van jelen, valamilyen mértékben egy vállalat arculata, mivel az illető vele találkozik elsőként."


Tévedsz.


Legtöbbje egy "bútordarab" csupán. Ha nem az lenne, előre köszönne, üdvözölne.

szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!