Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy az ország...

Miért van az, hogy az ország második legnagyobb területű, népességileg a 3.legnagyobb megyeszékhelyén szinte nem létezik security munka?

Figyelt kérdés

És miért van az,hogy a tőle sokkal kisebb területű és lélekszámú dunántúli városok tömegesen hirdetnek munkahelyeket,holott Miskolcon is bőven vannak komplexumok és nagy ipari parkjai. Miért nincs soha felvétel? Nincs üresedés soha?

Miért akar szinte mindenki vagyonőrként elhelyezkedni ha állandóan panaszkodnak a fizu miatt..? Nem értem én.



#Vagyonőr munkahely
szept. 11. 15:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20-as

Mindenre van példa, embere válogatja..

Én találkoztam életem folyamán olyan banki ügyintézővel, nővérekkel(ápolókkal) buszvezetőkkel, boltosokkak, hogy látványosan semmi kedvük nincs az egészhez és úgy szólnak hozzád mint egy kutyához. De nem állítom azt, hogy mindenki bunkó.

szept. 18. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!