Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan jól (nem feltétl...

Létezik olyan jól (nem feltétlen kiemelkedően) fizető könnyű munka ahol nem kell egésznap agyalni meg figyelni a változásokat?

Figyelt kérdés

Végeztem az egyetemmel és kaptam egy egész jól fizető állást, de minden nap azon gondolkodom hogy fel akarok mondani. Nekem nagyon új ez az egész dolog, kicsit a mélyvízben is érzem magam, egésznap kommunikálnom kell (nagyon zárkózott vagyok és nagyon izgulok ha bárhol is beszélnem kell).


Olyan munkát szeretnék ahova bemegyek, megcsinálom a kis unalmas napi teendőimet anélkül, hogy bárki beleszólna.



aug. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
nincs ilyen.
aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

"Olyan munkát szeretnék ahova bemegyek, megcsinálom a kis unalmas napi teendőimet anélkül, hogy bárki beleszólna."


Lényegében ezt csinálom DevOps mérnökként úgy hogy 95%-ban az üzemeltetésen van a hangsúly, azzal a különbséggel hogy be se megyek, csak leülök home officeból a laptopom elé. Negyedévente jó ha fejlesztek valami automatizációs scriptet de az is olyan hogy pár óra alatt megvagyok vele (főleg mióta vannak AI alapú kódgenerálók) egyébként pedig semmi extra dolgom nincs, ritka az amikor délutánonként kell csinálnom bármit is (havi 2-3 alkalom) délelőtt mindig befejezem az aznapi munkát. Mivel több éves tapasztalatom van a fizum br 1,6 millió + juttatás. Meeting szintén kevés van egy napi 10 perces megbeszélés a szűk csapattal, ahol általában megkérdezzük egymástól minden rendben-e, ki mit evett, milyen filmet nézett és szevasz.

aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Persze, a napszámosok munkája épp ilyen.


A közmunkásoké is.

aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
közmunkások munkájába folyamatosan belepofázik minden járókelő, napszámosokéba meg a főnökük.
aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, de amikor elvállaltad a munkát, nem tudtad, hogy egész nap kommunikálnod kell?

Ha introvertált vagy, akkor próbáld úgy felfogni, mintha egy szerepet játszanál. Végül is a munka is egyfajta szerepm nem feltétlenül kell azonosulnod vele, csak teszed ezzel is a magad kis dolgát.

aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!