Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy a fenébe tudnak az...

Hogy a fenébe tudnak az emberek megélni 250 300 ezerből? Nem kevés egy kicsit? Létezik hogy ennyit ajánlanak manapság is?

Figyelt kérdés
Én majdnem dupla ennyit keresek és nem nagyon szokott elég lenni. Éttermekben az árak elképesztőek és csódbe fognak menni mert senki nem vesz semmit onnan. Hihetetlen hol tartunk manapság és miért nincs olyan ember aki helyrerakná a dolgokat és befenyítene ezeknek a kizsákmányolóknak?

júl. 7. 13:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Vagy nagyon nadràgösszehúzósan, több generàció él együtt akàr.


Vagy van mondjuk egy jól kereső férj, ott meg tudnak élni ha az asszonykànak csak a 250k-s àrufeltöltő fizetése van.

júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Sok helyen még mindig a férfi viszi haza a nagy pénzt, a nő csak bejár valahova, hogy ne unatkozzon.
júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Mi ketten nagyjából 5-600.000 körül költünk havonta.

Jól élünk, de felesleges dolgokra sosem költöttünk. (etelrendeles, energiaital, dohányzás, stb...)


Szóval fejenként 300-bol kijovunk.

júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

Ahol dolgoztam rosszul fizető àruhàzba, ott az ott dolgozó nők kb 80%-ànàl van egy jól kereső bika otthon.


Beosztàsra panaszkodó 3 gyerekes kolléganőnek is mondtam hogy hát meg a pénz, erre ő "az nem érdekli a férje jól keres".

júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy van párjuk és ketten el tudnak karistolni 500-600 ezerből. Sőt sok ismerősnek ennyi havi bevétel is álom kategória lenne.
júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Aki elveri a lét annak havi 2-3 millió is zsebpénz . Barmennyit keresek mindig teszek félre , megnézem tényleg kell e az ami a polcokon van , nem költekezek ki csak ha tré lett a zokni cipő , elromlik valami javitani fejleszteni kell. Réuntam hogy bármikor bedőlhet a mostani rendszer, cég beáll vesztőre , a jó kapcsolat elmúlik lehet újra költözni válni . Beosztom ami van , inkább legyen teli a hűtő kamra legyen stexem mint sem új holmikat élményt hajkurásszak aztán kopp . Mert el se lehet adni harmadáért sem a laptopot dzsekit autót de a számla a kiadás meg aktuális . Mezei alberlet kemeny meló 2-300 ezres fizetéssel egy kisgyerekkel pokol, mégis élnek ... Nem erdekel mennyi macaa prosti kitartott arc van , ő dolgik teli lennék unatkoznék kiprobalnám aztan ha nem pálya felhagynek vele . Az a szomorú hogy insta YT magamutogatással a lúzerek összedobnak 10 de akár 100 milliókat a pojácáknak félbolondoknak .
júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy kérdezőnek igaza van. Ausztriában betanított munka fizet 2000-3000 eurót. Komoly szakképzett munkával 3000 felett lehet keresni. Hasonló béreket kellene adni itt is. Az árak ugyanazon a szinten vannak. Akkor miért is nem lehet ugyanazt a bért megadni?
júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
30%

7

Versenyképesség. Itthon nem tudnak úgy több bért adni hogy ne emeljenrk árakat mert nem hatékony a magyar gazdaság.

júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
8-as: Nyugati árak vannak már itthon...
júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem, én négyszer ennyit keresek aztán az se sok.
júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!