Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elutasíthatnak azért interjú...

Elutasíthatnak azért interjú után, ha gyerek miatt ottalvós kötelező képzések nálam netzesek?

Figyelt kérdés

Talán meg tudom oldani talán nem.

De nem havonta van csak néha..

Kérdezték meg tudnám e oldani mondtam nehéz megbízható szittert találni.., de eddigi munkahelyeimen is megoldottam mindent mindig..

Ennyit mondtam rá.



#interju döntés
okt. 18. 11:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
60%
Akkor nincs több kerdesem.
okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Megkérdezek osztálytás anyukát vállalná e a gyerekem napokra néha néha ha kifizetem..leégetem magam.
tegnap 07:59
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem egeted le magad, attol fugg milyen a viszony, de en hosszutavon nem szamitanek masra, neki is lehet mas dolga
tegnap 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: szerintem amíg kisebb a gyerek addig keress mast, ez nem gyerekbarat mh. Szerintem a gyerek az elso es feltetelezem 10 ev alatti..
tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!