Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elutasíthatnak azért interjú...

Elutasíthatnak azért interjú után, ha gyerek miatt ottalvós kötelező képzések nálam netzesek?

Figyelt kérdés

Talán meg tudom oldani talán nem.

De nem havonta van csak néha..

Kérdezték meg tudnám e oldani mondtam nehéz megbízható szittert találni.., de eddigi munkahelyeimen is megoldottam mindent mindig..

Ennyit mondtam rá.



#interju döntés
okt. 18. 11:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
10.-re, a kérdezőnek. És nincs senki akinek lepasszolhatod? Vagy aki ott alszik, pl. a kiscsaj a 2.-ról?
okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
#7, #8, nem kell összemosni spéci munkakörökkel.
okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nagymamám volt csak, de ő már nem bírja vállalni kórhazban is van.

Szomszédok nem megbízhatók ha vállalnák is az éjszakát is, az is ott lenne hogy be se merném engedni a lakásba felügyelet nélkül. Vagy be kéne kameráznom mindent. De ha baj lenne se tudnék azonnal ugrani.(vagy én vagyok bizalmatlan persze)


Vagy az lehetne még megoldás hogy vinném magammal mert ahol a központ van, vannak rokonok(habár az se lenne könnyű, mivel dolgoznak), de suliba nem tudnám vinni így, "állandóan" igazolnom kéne a hiányzásait. 1 évben meg csak 3 at lehet.


Na maradok annál, hogy szerintem úgyse engem vesznek fel..

okt. 18. 16:55
 14/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk sajnálom nagyon mert a képzés tanulás jól is jönne, mert a jelenegi helyemen nincs is hova lépnem fejlődnöm sem es csak "egyhelyben forgok", nem haaldok előrébb 2 éve se.
okt. 18. 16:57
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

14. Anno nyugdíjas szomszédom, volt tanárnő, maszekban vigyázott kínai, és csak kínai gyerekekre. Hétvégén és éjszaka is.

Nincs a környéken Fosbúk csoport, vagy egy játszótér, ahol megkérdezhetnéd a szülőket, nem ismernek-e ilyen nénit? Gondolom más is jár éjszakázni, vagy 24 órázni.

okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Már nem egyet "próbáltam" mostanában, ajánlottat is, de mindig ott az a de sajnos.


Pl egyik egy idősebb nő és a férje tolószékes, a nőnek nincs foga sem, (gondolom vmi betegség miatt), de becsületes dolgos 3 gyereket felnevelt tisztességgel is, meg nem mondom, hogy egy tolószékes bácsi traumatizálná ugyan a gyereket, de ne ebből a "nehézsorsú" életmódból kelljen kell már tapasztalatokat szereznie..


Másik szitter pl tanuló pedasszisztensi vagy tanítóképző fősulin tanul barátjával él, de ő meg közölte hogy nagytestű kutyájuk van. Nos, a gyerekemnek semmiféle szocializáltsága nincs kutyákkal, hirtelen mozdul bomol, nem tudja a határokat, kb semmit. Ott meg ilyen kutya-gyerek kapcsolatot tanulna, csak épp állandóan a telefonomat lesném csak, meg 200 as vérnyomással ülném végig az irdatlan hosszú előadásokat.


Aztán volt másik 2 olyan szitterem aki csak nappali órákra míg dolgozom voltak felkérve, egyiknek semmi tekintélye nem volt, a gyerek semmiben nem fogadott neki szót de le se kötötte semmivel, másik meg kézracsapással(meg ki tudja milyen testi fenyítéssel "nevel")

Katasztrófák.


Egyedul kicsiként volt egy megbízható gondozonő szittere aki előtt le a kalappal, de az akkor volt csak. Ma már nagyon idős.



Valamint ha lenne is megbízható szitter soha nem tudhatom azt nem e felhív reggel mikor indulnék, meg itt kéne már lennie hogy á mégse tudok ma menni..(mert akar megy a hasa vagy bármi)


Szerintem ez a munkát (is)el kell engednem.

okt. 18. 17:36
 17/34 A kérdező kommentje:

Jav*akár

*ezt a munkát

okt. 18. 17:37
 18/34 anonim ***** válasza:
10%

A 16. alapján, veled van a gond.


Miért is lenne baja a gyereknek, ha meglátná és megtapasztalná a valóságot?


És ki felelne meg neked? Szerintem senki.

okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem.

Meg nem is akarom szerintem.

Es nem gondolnám azt hogy barmely anya is nyugidt szívvel passzolgatná le a gyerekét bárkinek is random.

okt. 18. 17:47
 20/34 A kérdező kommentje:
Szitterekről írtam és nem rokonokról vagy bárkiröl is akit ismernék. Idegeneknél meg bizalmatlan vagyok. Annak se lenne értelme hogy amig távol vagyok kiidegelem saját magam.
okt. 18. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!