Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elutasíthatnak azért interjú...

Elutasíthatnak azért interjú után, ha gyerek miatt ottalvós kötelező képzések nálam netzesek?

Figyelt kérdés

Talán meg tudom oldani talán nem.

De nem havonta van csak néha..

Kérdezték meg tudnám e oldani mondtam nehéz megbízható szittert találni.., de eddigi munkahelyeimen is megoldottam mindent mindig..

Ennyit mondtam rá.



#interju döntés
ma 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha már az elején azzal indítasz, hogy nem biztos, hogy el tudsz menni a kötelező képzésekre, szerintem elég nagy hátrány.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen, el. Ezáltal nem teljesíted a feladatod, ha benne van a munkaszerződésben, akkor ez a szerződés megszegését jelenti.
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Az ottalvós képzések a legjobbak. Rengeteg új orgazmus keletkezik az ilyen helyeken.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BeefEater ***** válasza:
24%

Ha azt mondtad volna, hogy a próbaidő alatti képzéseket mindenképpen megoldod, a többi meg majd kiderül (mert te sem vagy jós), ez úgy oké lenne.

Ahogy leírtad, nekem abból az jönne le, hogy eszed ágában sincs megpróbálni és erre a gyerek egy kényelmes indok.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
El, és jól is teszi!
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk az is vicces amikor a munkahely nappalod és éjjeledet is követeli ilyen indokokkal. Milyen képzés az amire napokat kell valahol eltölteni? Vajon komolyabb pótlékokkal fizetik is vagy örülj, hogy kapsz egy igyen vacsorát és ágyat?
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. Mondjuk normális munkahelyek? Nekem évi több, fizetős, több napos konferencián, meg továbbképzésen kell részt vennem, vagy nem dolgozhatok. De pl. haverom fegyveres őr, FBŐ-s, és neki is van évi 1 "ottalvós".


Jó, nyilván nem kötelező ott aludni, de nem mindenki akar/tud/mer, főleg télen, éjszaka hazavezetni 300 km.-re, majd reggel 8-ra visszaérni.

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!