Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elutasíthatnak azért interjú...

Elutasíthatnak azért interjú után, ha gyerek miatt ottalvós kötelező képzések nálam netzesek?

Figyelt kérdés

Talán meg tudom oldani talán nem.

De nem havonta van csak néha..

Kérdezték meg tudnám e oldani mondtam nehéz megbízható szittert találni.., de eddigi munkahelyeimen is megoldottam mindent mindig..

Ennyit mondtam rá.



#interju döntés
okt. 18. 11:53
1 2 3 4
 21/34 BeefEater ***** válasza:
17%
Mondjuk ha babysitter kell amíg munka miatt utazol akkor azt a munkáltató fizesse ki. Nekem sokszor állatgondozó kellett, hogy etesse a macskámat amíg munkaügyben utazom és eddig még egyszer sem szóltak érte. Csak elszámoltam a számláját pont ugyan úgy mint pl a repülőjegyet.
okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Semmi ilyet nem fizetnek.

Speciel a könyvelőit ezért se teszem le.

Kb 300 ezer lenne csak a tamfolyam dija es aztán holtig tanulás kreditpontokért(mimd fizetős vizsga természetesen..)különben elveszik a mérlegképes regisztrációját.


Előző helyemen mondtam is(kellett nekik a konyvelő) hogy tanulmányi szerzodessel vagy ha állják oké, amugy nem oké.(gyakorlati helyem is lett volna mivel a vllt főnimnek könyvelői cége is van. En a masik cégében voltam.)


Bele is ment volna be is mutatott a konyvelőknek engem, de aztan ugy alakult hogy megszunteti az egyik céget tehat felszamolt es így mentem másik munkahelyre tovább (ez a jelen),ahova még mindig nem kellett a konyvelés de más sem. (külön részleg van erre). És ha bármit is tanulnék a jelenlegi helyemen semmi értelme nem is lenne mert nem lehet feljebb kerulni max másik beosztásba más munkakörbe ugyanannyiért es sziszifuszi agyzsibbaszto munka a másik.


Meg ahol ma voltam interjun oda se kell. Oda is minden jo lenne amik nekem megvannak végzettségek, söt rá is épulhetne még az adózás is mélyebben, tehát még ugródeszka is lehetne a kövi cég nekem aztán vagy náluk beépülve feljebb kerulve, vagy még további más cégekhez, es igy haladva előrébb araszolva.


Tehát ha nem is állnának semmit de en ugy vagyok vele maga csak az hogy megtanultam vmi pluszt azzal is már adtak nem keveset..

okt. 18. 19:14
 23/34 anonim ***** válasza:
42%
21. NEKED, lehet fizetik. Mást ezzel körberöhögnek, a melóhelyek 99%-án. És ezt te is tudod!
okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
13%

Tehát a NAV lenne a munkáltatód...


Ott valóban vannak kötelező képzések, ráadásul idén behozták a kreditpontok gyűjtését. Aki nem teljesíti, azt lapátra is tehetik.


Én nem aggódnék. Általában segítőkészek az oktatást szervezők, és megoldanak mindent úgy, hogy ne kelljen távol lenned a kiskorú gyerekeidtől.

okt. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nem a nav.

Es megoldják persze azzal, hogy fel se vesznek.

okt. 19. 06:58
 27/34 anonim ***** válasza:
80%

Most komolyan kérdező!


Ha nem tudsz/akarsz/mersz bébiszittert fogadni, sem nálad alvósat, sem a gyerek nem mehet hozzá, akkor milyen megoldást vársz?

Nálunk volt aki vitte a gyereket a 2 napos konferenciára, de annak em volt sok értelme, hogy fél óránként rohant fel a szobába. Ráadásul a szobatársa is berágott rá, mert éjszaka nem bírt aludni.


Menj dolgozni oda, ahol a 21. van, és számlázd ki levegővételt is, mert neki gondolom azt is fizetik. >:)

okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
22%
Mekkora a gyerek?
okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Hát még bőven nem most lesz az hogy egyedül lehetne hagyni felügyelet nélkül. Söt ha azt nézzük tinin/kamaszon se tudom mi lesz.
okt. 20. 16:54
 30/34 anonim ***** válasza:
29%

HŰHA!


Na a 29. alapján, neked tuti nincs minden rendben!

okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!