Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen (legális) foglalkozássa...

Milyen (legális) foglalkozással lehet ma Magyarországon 1 millió nettó felett keresni?

Figyelt kérdés
Ami nem vállalkozás meg egyéb lutri szerencsepróbálás, hanem konzekvensen ennyit keresnek egy végzettséggel...

aug. 20. 19:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
A vállalkozás általában nem lutri szerencsepróbálás, ha tudja az ember hogy mit csinál.
aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%
Már közepvezetők is keresnek ennyit a multiknál.
aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
62%

orvos, pilóta, légi forgalmi irányító.


A vállalkozás nem lutri szerencsejáték, max a hozzád hasonló hozzá nem értőknek, akik a 0 tudásukért cserébe akarnak 1 milliót keresni.

aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Mert a vállalkozásnak hozzáértés esetén nincs kockázata?

Khm khm kovid(számold össze hány csődölt be h*lyegyerek)

aug. 20. 19:41
 5/47 anonim ***** válasza:
53%
Azért csődöltek be, mert le voltak ragadva a középkorban, nem volt egy nyomorult honlapjuk és fingjuk nem volt a marketingről, és a létezésüknek semmiféle üzleti terv nem képezte részét.
aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
48%
én vállalkozó vagyok, nem csődöltem be, hülyegyerek - te esetleg igen, mert hülye vagy
aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
Informatikában ha egy területen eljutott valaki senior szintre akkor könnyen összejöhet...
aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Ott van pl Zsozéatya az ismertebb kezdő vállalkozók közül aki random átlagemberként kezdte, egy influencer gyerek, aki nulláról indította a vállalkozását, annyi hogy felépített valamelyest egy brandet a youtube-al, (ami nem garancia arra hogy minden klappolni fog)és feltette fedezetnek házát meg a kocsiját, és imádkozott hogy menjen, aztán végülis ment, és azóta klímás cège is van, de 100x elmondja hogy simán el is úszhatott volna minden...Mindig ott a lutri, a rizikó, és az álmatlan éjszakák, hacsak nem a multimillás apuci adja a kezdőtőkét hozzá, amivel lehet hazárdírozni...

Ez nem (csak) tehetség dolga, rengeteg szerencse is kell, és szerencsés körülmények tömkelege.

Nem olyan mint hogy háziorvos vagy, aztán beadod az önéletrajzod és felvesznek,aztán ha esik, ha fúj, lesz munkád mindenhol, nyilván azt is jól kell csinálni, de érezhetően nem ugyanaz...

aug. 20. 20:02
 9/47 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az értelmes válaszokat!
aug. 20. 20:03
 10/47 anonim ***** válasza:
62%

#4 hülyegyerek kettőnk közül nem én vagyok. Én pont a kovid alatt lettem egyéni vállalkozó, azóta meg már kft tulajdonos vagyok.


#8 Persze, mivel egy idióta. Sokat akar a szarka de nem bírja a farka. Nem volt pénze de belízingelt egy 30 milliós autót. Ő egy hazárdírozó, azért veszíthetett volna el mindenét. Beleszáll olyan üzletekbe, amikhez nem ért, olyan emberekkel akikkel szóba se kellett volna állnia.


"számold össze hány csődölt be"


A sok pénzügyi analfabéta csődölt be, aki nem hagyott fél évnyi működési költséget se a cégében. Az első hónapban rinyáltak, hogy nem tudják kifizetni a munkabért. De azért a tulaj alatt 20 milliós autó volt és nyaralni járt.

aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!