Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 millió forint tartalékkal...

3 millió forint tartalékkal ki tudom húzni kB fél évig szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos sírógörcs és pánikroham tör rám, ha eszembe jut, hogy jövő héten dolgozni kell menni, így inkább felmondok és igyekszem fél év alatt rendbetenni magam.

aug. 14. 10:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ki mint él úgy ítél barátom... Egyszerű kérdésre adtam neki egyszerű választ te pedig olyat amivel csak próbáltad összezavarni közben rakni a Szuperértelmiséget :) Gondolom minimum vezérigazgató vagy havi nettó 3 milliós fizetéssel. Mert itt az okoskodó mind ilyenek.
aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%

Akkor azt mondod, hogy szerinted a kérdező nem tudja hattal elosztani a hárommilliót és ezért írta ki a kérdést? Vagy nem jut eszébe, hogy el kell osztani hattal?

Vagy mi másért gondolod, hogy ez a válasz mozdítja tovább a kérdezőt az elakadásból?

aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Valószínű csak a te válaszodra várt.
aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"Kiadások az ‘n’-edik hónapban: e(n)



Ha e(1)+e(2)+e(3)+e(4)+e(5)+e(6) > 3000000"


Itt azért elmagyarázhatnád professzor, hogy amennyiben állításod szerint egyik hónapban lehet több, míg a másik hónapban lehet kevesebb, akkor az "e" miért állandó mind a 6 hónapban? :)

aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Ha neked fel ev mulva nem fog hianyozni a 3 millio ft , akkor tedd azt.

De talan 1-2 honap alatt is rendbe johetsz. Nem kell a teljes megtakaritasodat elkoltened sztem.


Hany eves vagy? Hany ev alatt tettel felre 3 millio ft-ot?

aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
59%

e(1) az az e(6)-tól eltérő változó. Akkor lenne ugyanaz, ha mindet e(1)-nek jelölnénk.


Amúgy kitértél a válasz elől. De akkor mégegyszer:


Miért gondolod, hogy a kérdezőnek segít, ha elosztod hattal a hárommilliót? Gondolod, hogy erre nem képes ő?

aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"e(1) az az e(6)-tól eltérő változó. Akkor lenne ugyanaz, ha mindet e(1)-nek jelölnénk."


Érdekes, mintha számok a hónapok számát jelölték volna. :D

aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
44%

Igen. e(1) az első hónap költsége. e(2) a második… e(x) az x-edik.


Pl e(1) azaz az első hónap költsége 320012. e(2) azaz a második hónap költsége 449010 stb… de jelölhetnénk a, b, c … stb vagy görög betűkkel is csak definiálni kell, ahogyan én tettem, e(n) jelöli az n-edik hónap költségét.


Na szóval, ott tartottunk, hogy


Miért gondolod, hogy a kérdezőnek segít, ha elosztod hattal a hárommilliót? Gondolod, hogy erre nem képes ő?


Tudom, nehéz belátni a választ, de legyél túl rajta 😅

aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
59%

Te figyelj csak veled valami probléma van? Mert még látom mindig nem érted, hogy az "e" betű nem jelölhet különféle értékeket matematikai értelemben?


e(1)= 320012

e(2)= 449010


De segítek így lenne helyes:


a: 460000

b: 430000

c: 520000

d: 600000

e: 340000

f: 430000


Ebből pedig:


a(1)+b(2)+c(3)+d(4)+e(5)+f(6)>3000000


Így lett volna a helyed, de neked még ez sem megy szóval azért nagyon nem mindegy mikor az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.:)

aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon extra kiadások nélkül 3-M nekem 15 hónapra elég lenne.
aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!