Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 millió forint tartalékkal...

3 millió forint tartalékkal ki tudom húzni kB fél évig szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos sírógörcs és pánikroham tör rám, ha eszembe jut, hogy jövő héten dolgozni kell menni, így inkább felmondok és igyekszem fél év alatt rendbetenni magam.

aug. 14. 10:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
79%
Én évekig ellennék ennyiből.
aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
26%

Mivel ismeretlen a kérdező költsége, csakis ismeretlenes választ lehet adni…


Ez a hülye kérdésre hülye válasz inkább a részemről, igaz a válasz nem is olyan hülye…:)


“Sok itt az ilyen” idióta kérdés, aminek a létezése teljesen indokolatlan, mert a kérdezőnek csak végig kellene futtatnia az agyában (ha van), hogy “mennyit is költök hat hónap alatt?” és azzal meg is lenne a válasz.


Aztán mikor megkapja a korrekt választ, ami minden helyzetben helyes, jönnek az “ilyen” magadfajta kesergők, hogy “méé kell ezt úgy agyonbonyolítani hát le kő osztani hattal azt kéész”. Elhiszem, hogy igyekszel segíteni a kérdezőnek (egy leegyszerűsített, de rossz válasszal), megkímélni a gondolkodás terhétől, töröld is ki a seggét neki, ne fáradjon még azzal is.

aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
39%
Miért is rossz az egyszerű válasz azaz, hogy 500 ezer forint/hó a rendelkezésre álló havi keret? És mitől jobb a te ismeretlenes hülyeséged?
aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%
Én azzal 1,5 évig is kihúznám. Ha még tovább kéne, akkor változtatnék az életmódomon, sok olyan életmód létezik, amihez még kevesebb és még kevesebb pénzre van szükség.
aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
31%

“Miért is rossz az egyszerű válasz azaz, hogy 500 ezer forint/hó a rendelkezésre álló havi keret? És mitől jobb a te ismeretlenes hülyeséged?”


1. Nem egyenletesen havonta fixen oszlik el a költség. Lehet olyan hónap, ahol 400, meg ahol 600 merül fel. Értelmetlen 6 egyenlő részre osztani. Az is lehet hogy valaki felvásárolja a készleteket az első nap, befizeti előre a szállást, mindent előre rendez. Így a további hónapokban 0 merül fel. Mivel ismeretlen a költségek időbeli eloszlása, ezért csak ismeretlenes képlettel adható meg a válasz.


2. Nem veszi figyelembe a pénz időértékét és az inflációt. Ezt az én első válaszom sem, de a második már igen.

aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Atyaúristen remélem a számitásaidba akkor már az orosz-ukrán háború hatásait is belevetted és az olaj árának várható alalulását is. A kérdező biztos erre volt kíváncsi. Viszont kedves, hogy ennyire hülyének nézed. Grat
aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

“Atyaúristen remélem a számitásaidba akkor már az orosz-ukrán háború hatásait is belevetted és az olaj árának várható alalulását is.”


Az ismeretlenes képlet miatt ezek is benne lehetnek a pakliban… már csak a kérdezőn múlik, hogyan számítja ki a becsült költségeket.


“Viszont kedves, hogy ennyire hülyének nézed”


Most én nézem hülyének, vagy te, aki szerint egy 6-tal való osztást nem tud elvégezni egyedül, és arra kíváncsi mennyi 3000000/6?


(Költői kérdés)

aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

"Sok itt az ilyen” idióta kérdés, aminek a létezése teljesen indokolatlan, mert a kérdezőnek csak végig kellene futtatnia az agyában (ha van), hogy “mennyit is költök hat hónap alatt?” és azzal meg is lenne a válasz."


Kicsivel feljebb írtad ezt professzor a kérdezőre utalva. Akkor most mi van? Ki nézi hülyének?

aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg mindketten annak nézzük, csak te még nem ismerted be magadnak, és nekem teszel szemrehányást. 😅
aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!