Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 millió forint tartalékkal...

3 millió forint tartalékkal ki tudom húzni kB fél évig szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos sírógörcs és pánikroham tör rám, ha eszembe jut, hogy jövő héten dolgozni kell menni, így inkább felmondok és igyekszem fél év alatt rendbetenni magam.

aug. 14. 10:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
59%

Veled valami probléma van…


De még mindig nem válaszoltál a kérdésre, hogy


Miért gondolod, hogy a kérdezőnek segít, ha elosztod hattal a hárommilliót? Gondolod, hogy erre nem képes ő?


Utána megtudhatod miért hülyeség amiket itt összehordasz a matematikai jelölésekről.

aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
59%
Ja engem az nem érdekel. Világos hogy matekból 3-asnál nem lehettél jobb. Csak mikor még a hülyeséget megmagyarázod na az a durva. :) Részemről lezárva ez a kérdés.
aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
44%

Öö nem nyert..


És továbbra sem válaszoltál a kérdésre.


De nem baj, mert tudom a választ meg azt is hogy miért nem válaszoltál…

aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A kérdező kérdésére válaszoltam másé meg nem érdekel.
aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, de nem ez az igazi oka. :D
aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Senior Séf ***** válasza:
66%
Én a jelen állapotomban 3 évig is kihúznám, de rólad természetesen nem tudok nyilatkozni.
aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Egyedülálló férfiként saját tulajdonú házban, maximális spórolás mellet 3millió 3 évig volt elég. Betegség miatt nem tudtam dolgozni, és csak ez a megtakarított pénzem volt. Ha nagyon muszáj meg lehet valahogy csinálni. Ez 83 ezer ft-nak felel meg havonta.De gondoljunk bele, ennél kevesebből is élnek emberek. ( Rokkantak, kisnyugdíjasok, munkanélkülek stb) Például a nyugdíjminimum összege nagyon sok éve nem emelkedett, és mindössze 28500 ft. A szociális segély, vagy nem tudom már mi a neve, 22500 ft havonta. Ezt főleg olyanok kapják, akik munkanélküliek, de nem tudnak valami miatt dolgozni, vagy nem akarják őket alkalmazni. ( Betegek, akár pszichésen, akár fizikálisan, és vagy leszázalékolás alatt vannak, vagy úgymond nem elég betegek hozzá, és csökkent munkaképességgel vállalható munkahelyet se talál. Havi 500 ezer ft nem kevés, de függ attól hogy milyen életszínvonalon él valaki, és milyen állandó költségei vannak.
aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

~37~

Jelenleg havi 83-ezerből 1 hónap alatt vagy mikor volt ez?? Mert most ennyi havi egészséges étkezés.

aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!