Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon izgulok az első munkana...

Nagyon izgulok az első munkanapom előtt.Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek!Holnap lesz az első munkanapom egy kuplunggyárban és nagyon izgulok.Diákmunkás leszek egészen októberig, amíg a diákviszonyom még nem szűnik aztán utána már rendes állásban fogok itt dolgozni.Voltam két hete orvosin és a héten oktatáson is eddig minden rendben ment, viszont most egy nappal kezdés előtt félek.Éjszakásként kezdek.Tudom, hogy melyik területen leszek, de nagyjából ennyi.Minden más kérdéses.Hol és hogyan fogok majd bejutni(adtak egy kártyát betanításon elvileg azt kell majd valahol lecsippantani), kit kell megkeresnem, hová kell mennem pontosan?!Mivel oktatásra nem vittem lakatot, így azt sem tudom, hogy hol lesz a szekrényem és hogy hol az öltöző.Azt meg pláne nem tudom, hogy azon a területen, ahol dolgozni fogok hányan lesznek, kik lesznek és hogy mit kell pontosan csinálnom.Kb semmit sem mondtak el és csak a sötétbe tapogatózom.Akik ismerőseim vannak ott ők jövő héten pont nem éjszakások, úgyhogy még ők sem tudnak majd segíteni.Valaki valami ötlet?
2023. júl. 16. 13:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
C-type
2023. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Rohadt rasszista.elkaplak kiszakitom a seggedből az aranyérmes te büdös kutya
2023. júl. 16. 17:49
 23/28 anonim ***** válasza:

#22


Tyűha. Látom igaza volt a hozzászólóknak, nem lesz gond a beilleszkedéssel a gyártósorra. :/ Szomorú néha látni a kismagyar valóságot online.


A nettó 340 pedig manapság éhbér. Én ezért biztos nem puncsolnék sokat, és nem is várják el, úgyhogy nem kell aggódj.


Egyébként aranyeret*, nem aranyérmes


#10-es hozzászóló voltam.

2023. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Soron lesznek testvéreim akikkel elkapunk téged veréb kutya
2023. júl. 16. 17:57
 25/28 anonim ***** válasza:

Most trollkodsz, vagy tényleg ez jön ki belőled? :/

Vigyázz, ki ne csöppenjen egy kis nyál.


#10-es, #23-as voltam.

2023. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Te kerti holló merre laksz meg ne boxoljalak bátyámmal
2023. júl. 16. 18:09
 27/28 anonim ***** válasza:

kutya, veréb, kutya, holló


Etimológiai szempontból nagyon érdekes képzettársításokat használsz. A modern roma kultúra szinte már druidizmusba hajlik. Mit gondolsz erről?

2023. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Tesóm kijön a megyeiből és elkapunk
2023. júl. 16. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!