Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon izgulok az első munkana...

Nagyon izgulok az első munkanapom előtt.Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek!Holnap lesz az első munkanapom egy kuplunggyárban és nagyon izgulok.Diákmunkás leszek egészen októberig, amíg a diákviszonyom még nem szűnik aztán utána már rendes állásban fogok itt dolgozni.Voltam két hete orvosin és a héten oktatáson is eddig minden rendben ment, viszont most egy nappal kezdés előtt félek.Éjszakásként kezdek.Tudom, hogy melyik területen leszek, de nagyjából ennyi.Minden más kérdéses.Hol és hogyan fogok majd bejutni(adtak egy kártyát betanításon elvileg azt kell majd valahol lecsippantani), kit kell megkeresnem, hová kell mennem pontosan?!Mivel oktatásra nem vittem lakatot, így azt sem tudom, hogy hol lesz a szekrényem és hogy hol az öltöző.Azt meg pláne nem tudom, hogy azon a területen, ahol dolgozni fogok hányan lesznek, kik lesznek és hogy mit kell pontosan csinálnom.Kb semmit sem mondtak el és csak a sötétbe tapogatózom.Akik ismerőseim vannak ott ők jövő héten pont nem éjszakások, úgyhogy még ők sem tudnak majd segíteni.Valaki valami ötlet?
2023. júl. 16. 13:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen rendben van, hogy az első nap előtt izgult, mindenki izgul. Amiket most nem tudsz, holnap majd kiderülnek.
2023. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Fektetelezem van szad, a hangszalagod mukodik. Szoval nyisd ki, kepezz a hangokbol szavakat es kerdezd meg valakitol.
2023. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Aztán első nap egy értelmi fogyatékosnak fognak nézni, hogy állandóan kérdezgetek.Ezt azért nem szeretném !
2023. júl. 16. 13:54
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki igy kezdi. Nem baj ha kerdezel. Jobb mintha kussolnal es elcsesznel valamit
2023. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igazából ahogy hallottam maga a munka az könnyű ülő munka, de a legunalmasabb az egész gyárba.3 alkatrészt kell összeszerelni és ezt kell csinálni végig, tehát nem is emiatt parázok.Inkább a főnökök, munkatársak miatt.
2023. júl. 16. 13:58
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Eletkeptelennek tunsz.


Nyilvan az uj dolgozokat fogja varni valaki az ajtoban, az eloterben, valahol. Nem neked kell bolyonganod a gyarban. Biztos lesz valaki aki megmutatja az oltozot aztan odavezet a muszakvezetohoz aki eligazit, megmutat mindent.

2023. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az vagyok sőt biztos is, de pontosan 0, azaz 0 információt tudok jelenleg.Én az a típusú ember vagyok, aki szereti tudni előre, hogy mi fog történni, hogy aztán fel tudják rá készülni.Saját tapasztalatom, hogy amikor egy addig ismeretlen helyzetbe kerültem és improvizálnom kellett az esetek 99%-ban csúnyán leégtem.Viszont, amikor tudtam, hogy mi vár rám és el tudtam tervezni, fel tudtam rá készülni, akkor nagyrészt nem ért semmilyen kellemetlenség.
2023. júl. 16. 14:07
 8/28 anonim válasza:
100%
Akkor fognak fogyatékosnak nézni, ha nem kérdezel semmit, illetve rövid úton repülni fogsz, mert 1. úgy fog tűnni, hogy pont nem érdekel az egész, 2. nem fogsz tudni semmit rendesen megcsinálni, mivel nem kérdeztél, nem érdeklődtél. Nagyon bután gondolkozol.
2023. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen ötletet vársz?
2023. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, ne aggódj, mindenki így kezdi, ne félj kérdezni. :)
2023. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!