Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek,mivel foglalk...

Mennyit kerestek,mivel foglalkoztok?Tudnátok tanácsokat adni,hogy merre érdemes indulni,ha munkát keresel?

Figyelt kérdés
Én egy Pest megyei bárban dolgozom,350-300 körül keresek kb 220-250 órát dolgozom egy hónapban. Most készülök váltani,mert elég alacsonynak találom a fizetésem ahoz képest,hogy 25 év alatti vagyok és elég magas óra számban dolgozom. Az ismerőseim a meki és társai munkahelyeken 400 ezer forint körül keresnek.
2023. febr. 18. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz helyen teszed fel a kérdést, mert itt a gyakorin mindenki havi többmilliót keres. Itt mindenki 5 nyelvet anyanyelvi szinten beszél, további 5-öt középfokon, de még 5-6 továbbin is elmakog. Itt mindenkinek 3-4 diplomája van, és mindenki az aktuális kérdéskör szakértőjévé válik...
2023. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1400-as órabér túlórával együtt, nem túl izmos...

0 diplomával és 0 idegennyelvel is lehet többet keresni.

2023. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is rosszul keresel még akkor is, ha nem tudsz. Mármint 8-16-ig eti 5 nap jó is lehetne, de te többet és nem így dolgozol.Idegen nyelvet érdemes tudni. Ha nem tudsz, tanulj.
2023. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!