Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt budapesti munkanélküli...

Van itt budapesti munkanélküli? Az álláskeresésin kívül mit csinálsz naponta, hogy legyen egy kis bejövő zsozsó?

Figyelt kérdés

Nem kell félreérteni, rengeteg állást betölthetnék (8 szakmám van), csak nincs kedvem jelenleg "rendszerbe" beépülni, meg beosztáshoz és idegenekhez igazodni, sem távollenni a lakásomtól.

Szegény csajomat is kicsit sajnálom, hogy reggelete be kell sétália a nulla fokba hét órára a szomszéd utcába...


(nem vagyunk közös kasszán mielőtt valaki nekemugrana és a lakásom a sajátom).



2023. ápr. 5. 11:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:

29 egyébként is éremes újraolvasni hány éves vagy?

Látom nem tanítottak olvasni se, vagy nem érted amit olvastál!

2023. ápr. 5. 15:27
 32/78 A kérdező kommentje:

29 inkább hagyd el a kérdést is, sajnos totál hülye vagy ahogy így végigolvastalak :D


A válaszodnak köze sincs ahhoz amit olvastál, amiről meg nem olvastál azt meg hozzáképzeled..?!


Klinikai eset vagy :D Kezeltesd magad a köz érdekében!

2023. ápr. 5. 15:29
 33/78 A kérdező kommentje:

Egyébként sem értem ezt az erőltetett gyerektémát :D

Ki a fszt érdekel ez?


Egy félállásból eltart más 2-3 gyereket vdéken albérletből, élő példát ismerek rá.

2023. ápr. 5. 15:39
 34/78 anonim ***** válasza:

Érdekes életút képe bontakozik itt ki... amit továbbra se sőt egyre kevésbé nem értek (én vagyok az autokorrektes), hogy ilyen vagyonnal/tapasztalattal/munkabírással miért azon gondolkozik valaki, hogy elmegy szlovén minimálbéresnek :)

De valószínűleg még a leírtakon túl is még sok-sok tényező lehet a kérdező életében amiről nem tudhatunk, én nem bántanám ezért.

Neked valami stabil útra van szükséged, olyan elfoglaltságra ami napi 6-8 órában fixen leköt, és közben mindazt aminek a birtokában vagy kiaknázhatod. Flow élményre van szükséged, eddig szerintem vagy gürcöltél, vagy lazsáltál, vagy kattogtál. Hosszú távon egyik sem vezet sehová.

2023. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:

Hát nem irigylem az asszonyt.

Több figyelmet nem kapsz tőlem. Méltatlan vagy rá. És bunkóságod alapján mindenki máséra is.

2023. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:
Adta Isten! Na végre.
2023. ápr. 6. 07:06
 37/78 anonim ***** válasza:
Ajjaj, meg egy beteg ember...
2023. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te, éveket lehúztam gyárban, belefàradtam, most nincs semmi.

Tippmixpro-n vannak jó események, e-sport (nem v-sport), azok közül az 1,5 és 1,8 közötti szorzók egész jók szoktak lenni, rajtad áll mennyi jön össze, határ a csillagos éj.

Próbáld meg kicsiben, aztán közepesben, a nagy tét felejtős, mert akkor futhatsz a pénzed után.

2023. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagy szerencsejártékos, mellesleg "focis" kerületben lakom már 15 éve.

A forgatókönyv kb évről évre UGYANAZ +- egy-két gól ide vagy oda.


A másik meg hogy a "szerencsejáték" bizonytalan mint a kutya vacsorája.

2023. máj. 2. 08:15
 40/78 A kérdező kommentje:
Akinek nem tudok mit ajádnékbaveni, mert vagy nem ismerem annyira, vagy pl nem nem ehet meg semmi normálisat vagy nem érdkli semmi annak szoktam névnapjára, születésnapjára pakli kaparóst ajándékozni. (komolyabb összeget sose nyertek még)...
2023. máj. 2. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!