Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt budapesti munkanélküli...

Van itt budapesti munkanélküli? Az álláskeresésin kívül mit csinálsz naponta, hogy legyen egy kis bejövő zsozsó?

Figyelt kérdés

Nem kell félreérteni, rengeteg állást betölthetnék (8 szakmám van), csak nincs kedvem jelenleg "rendszerbe" beépülni, meg beosztáshoz és idegenekhez igazodni, sem távollenni a lakásomtól.

Szegény csajomat is kicsit sajnálom, hogy reggelete be kell sétália a nulla fokba hét órára a szomszéd utcába...


(nem vagyunk közös kasszán mielőtt valaki nekemugrana és a lakásom a sajátom).



2023. ápr. 5. 11:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

A legtöbb pénzes, meg gyakorlatilag semmit se tesz aztán havi 3 milla alapból.

Vettek 500 ért szavazatokat vidéken, beletoltak 20 millát aztán 4 évig csumi van.

2023. ápr. 5. 12:40
 12/78 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólasodat nem értem :D De szerintem vágj bele valamibe, aminek gyors, kézzelfogható eredményei vannak. A helyedben pl. biztosan eladnám a 200 km-re lévő telket és vennék egyet közelebb. Utazgatással csak megy az idő, megy a pénz, és terelődik elfelé a figyelem. Ha közelebb lenne, akár minden hajnalban kimenettel, miután kávét főztél a csajodnak és kikísérted a munkahelyére.
2023. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:

*kimenettel

Még annyit akartam, hogy egyrészt maga az adásvétel is egy projekt, másrészt az új telken is lenne egyből teendő. Valamit termessz is, ne csak metszegess, most van időd vele foglalkozni, eladni a piacon akár.

2023. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
* kimehetnél 'D
2023. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:

:D Dehogy adom el, tavaly vettem!


Egyrészt leadóznám kb az egészet, másrészt az egyetlen értelmes menekülési terv vidékre nyugatra osztrák/szlovén határhoz közel.


Még vendégháznak sem utolsó csak kissé kicsi, kb 35 nm meg kéne egy fúrt kút vagy valami ciszterna...

2023. ápr. 5. 13:00
 16/78 anonim ***** válasza:
Wolt vagy Foodpanda futárkodás szerintem tök jó. Én amikor munkát kerestem, két hónapra bevállaltam és megmondom őszintén, tökre megszerettem. Egészséges is mert sokat lehet mozogni, ha biciklivel tolod.
2023. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam már rajta, hogy kipróbálom a futárkodást.

Csak ez a havi 98 ezer járulék mint főállású EV...

Na ez az amitől tartok azért... Ezt még kezdő villanyszerelőként sem merném bevállalni, bár kizártnak tartom, hogy egész hónapba ne hívjanak még egy bojlert se felrakni!

2023. ápr. 5. 13:07
 18/78 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem laksz/laktok közelebb?

Ezt a menekülés dolgot se nagyon értem... mi elől? Szlovéniába? Akkor már egyszerűbb oda költözni, nem? Mondjuk perfekt szlovén nélkül nem sokra mész, a macedón vendégmunkást ugyanúgy létezik.

Bocsi a diagnózisért de nem volt kicsit túl sok időd 24 órázásban ilyesmin kattogni? :)

Ha meg tényleg tetszik Vas-Zala, érdemes jobban szétnézni és odaköltözni, nem? Ez is egy jó kis elfoglaltság...

2023. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:

*létezik = lenézik

Figyu én is voltam hasonló helyzetben és leépít, tudom. Előbb utóbb anyagilag is le fog, aztán jön a többi. Barátnő elnézi 1-2× aztán meglép stb...

2023. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
A csajom nem adja fel a bérminimumos melóját (még), bár ahogy alakulnak a dolgai a stressz miatt kénytlen lesz vagy rámegy a szive. Jövőre már nem lesz szja kedvezménye, kiváncsi leszek akkor hogyan áll majd ehhez a dologhoz, én má rég húznék el innen pestről, vagy eladnám az ingatlanomat is 55-60 milláért (110nm üzleti) vagy kiadnám ahogy van...
2023. ápr. 5. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!