Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság sok ember ugrál a...

Manapság sok ember ugrál a munkahelyek között, de nem esnek pofára?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen elég nagy a fluktuáció, mondjuk az átlag 30-as létszám szinte teljesen lecserélődik egy-másfél év alatt


vezetők és beosztottak egyaránt, elsősorban a paraszt, mikromenedzselő bizalmatlan ügyvezetői stílus miatt. Nekem szerencsére nem okoz megfelelni ezeknek az "elvásároknak", mert eléggé kompetens vagyok a területemen.


De sokan elég hamar felkapják a vizet, és JÓL felmondanak.


De kérdés, hogy tényleg ennyire könnyü másik munkahelyet találni?


2023. márc. 14. 18:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
IT-ben ( ami azért itthon sztem a legjobban fizetett alkalmazotti terulet ) ahogy tudom , elég gyakori az hogy az emberek pár évente ugrálnak a munkahelyek között, netán projekt alapon meg sűrűbben. És elég kiemelkedően is keresnek.
2023. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

reprezentativ


miért nem az államtitkárokat és parlamentik képviselőket hoztad fel inkább am?

2023. márc. 29. 20:14
 23/26 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen normális, hogy egy évben 2-3 munkahelyem van vendéglátózom. Ha nem tetszik a hely fogom magam és átmegyek a szomszéd szállodába. Ez a vendéglátásban teljesen normális.

Kereslet kínálat határozza meg a piacot.

2023. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 NTBS ***** válasza:
Nem. A többség jobban jár.
2023. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Másik munkát könnyű találni max jobbat nem, de sok embernek vannak tartalékai, vagy egyéb passzív jövedelme és nem szorulnak rá.

Vagy úgy vannak vele, hogy ettől még az alkalmi munka is jobb ahol nap végén kifizetnek, ha nem jött be meg holnaptól köpsz az egészre.

2023. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Egyik nap én is elmentem egy építőanyagkereskedésbe ahonnan rendeltem korábban betétdíjas terméket vissza váltani.


Mint valami ócska amerikai film a kilencvenes évekből olyan volt az iroda. Kb egy 60 nm-es földszinti szobát képzelj el pár mennyezeti világítóablakkal, belmagasság úgy 3 méter.


Régi irodabútorok egymással szembefordított L alakba rendezve de a hosszabbik fele háttal az ügyfeleknek meg a közlekedőnek, a monitorok szinte egymás mellett Z alakba rendezve, a főnöki iroda a sarokba félig nyitott ajtó, nagy ablak, lehúzott reluxa, bent egy kövér kopasz dagadt öreg szivarozva káromkodik a telefonba, az ajtósarkába a bejáratnál egymagába senyvedő milf kívánós ex-éjszakai pillangó, jópár ránccal a szeme alatt de dúsított hajjal.


Előttem rövidgatyás 40 plusszos jóltáplált éppen hamburgert ebédelő rövidgatyás hawwai inges csóka, akinek a fejszerkezete leginkább egy rögbilabdához hasonlít a teste meg a csepp alakú 3 literes szentkirályira.


Ehhez általános alapzaj, csacsogás telefoncsengés papírlapozgatás stb...


Nem azt mondom, udvariasak voltak, meg minden némi váratás után, de azért én hánynék ha ilyen helyen kellene mindennap melóznom.


A csóka zavarba jött tőlem (185 centi vagyok 90 kiló, mellben kissé atletikus, de már bőven a b oldalon járva az ajtó melletti milf meg vágyakozva bámult meg amikor kisétáltam az ajtón enyhén kihúzva a mellem meg a vállam pedig még a lapockámig érő hajamat is összegumiztam mint valami digó.


Ha kiengedem, lehet be is csurran tőle :D

2023. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!