Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes e Norvégiában dolgozni?

Érdemes e Norvégiában dolgozni?

Figyelt kérdés
Ugye nem eu tag,illetve az egyik leggazdagabb európai ország....

2021. szept. 9. 20:52
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
9%
Add meg a neved, és beszéljünk facebook-on. Ha ezt nem teszed meg, akkor beláttad, hogy egy megsavanyodott, irigy, a saját kis világában puffogó őrült vagy.
2021. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
47%

Megsavanyodott legfeljebb te vagy. :D Leírtam, ne erőltesd tovább a dolgokat, mert nagyon elhasaltál. Tetszik, nem tetszik, de elcseszted, ezen az se változtatna, hogyha FBon beszélnénk.

Az meg már lemegy óvodás szintre, hogy benyögsz ilyeneket, ha nem vagyok hajlandó veled beszélni FBon a hazugságaidról, akkor valójában neked van igazad és azt jelenti én csak egy irigy, megsavanyodott ember vagyok. :D

Nem hiába ajánlottam, hogy keress fel szakembert, mert azon már neked is el kellene gondolkodnod, ha neked a szórakozás forrása az, ha ide a Gyakori Kérdésekre jársz fel össze-vissza hazudozni.

2021. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
gyáva. :) elengedtem, nem én halok meg hülyén.
2021. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
47%

Hát gyáva egyedül legfeljebb te vagy, ezért találsz ki mindenféle hazugságodat, mert félsz a való világban élni. Ezért inkább a hazugságaidba menekülsz.

Elengedni meg már azelőtt el kellett volna a hazugságodat, hogy egyáltalán megírtad és akkor nem járatod le magadat.

2021. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
:*
2021. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Na ezert jarok a gyakorira, jokat lehet rohogni az ilyen debil prolikon. 34 szerintem azt se tudja hol van Norvegia
2021. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
47%

36:


Jaja, azért nem tudom hol van Norvégia, mert lebuktattam egy beteges hazudozót? :D

Szeretem az ilyen logikát. :D Csak minimálisan olvass utána Norvégiának és rájössz mekkora kamukat írt a 33as.

Szerintem nem kezdem el írni neki, hogy hagyja abba a hazudozást két válasz múlva azt írta volna Norvégiában már bőven elég a magyar nyelvtudás, mert ott is mindenki beszél magyarul.

Na, ilyen kaliberű dolgokat írt.

2021. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Óóóóó je bunyó van a kérdésemnél!!! :D
2021. okt. 26. 17:06
 39/54 anonim ***** válasza:
#37 Bro, whatever helps you sleep at night... :)
2021. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem fight, csak szeretem húzni az olyan hazudozóknak az agyát, mint amilyen a #33. :D Egy élmény nézni ahogy kikészülnek, mert összedől a hazugságokból felépített világuk. :D
2021. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!