Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes e Norvégiában dolgozni?

Érdemes e Norvégiában dolgozni?

Figyelt kérdés
Ugye nem eu tag,illetve az egyik leggazdagabb európai ország....

2021. szept. 9. 20:52
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell idegeskedni, rengeteg a proli, akik leragadtak a mosogatasnal es nem hiszik, hogy valaki tobbre is viheti kulfoldon.
2021. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
47%
Például, mint te?
2021. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
52%

#21, egyetértek, feladom egy savanyú mosogató győzködését.


Mindenesetre ha meggondolnád magad, és segítséget szeretnél, akkor fenntartom, hogy nyugodtan keresd fel a nővérem!

Mi készséges, kedves emberek vagyunk, akik a suttyókkal is végtelenül türelmesek.


Én viszont max. a család miatt mennék ki, én itthon is jól megvagyok szerencsére. :)

2021. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom kit győzködtél te, mert én soha nem voltam mosogató. :) Vagy lehet nálatok a raktári munka egyúttal mosogatást is jelent. Ahány ház, annyi szokás.

Figyelj, ennyi hazugság után már az is felmerül majd sokakban, hogy egyáltalán van-e családod, így akkor kihez mennél ki?

2021. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
9%

😂


Ne haragudj Pista, de te vagy az, aki hazugsággal vádol másokat azért, mert te "utánanéztél" valaminek.


Ahhoz pedig egyenesen gyáva vagy, hogy esetleg Facebook-on felkeressük egymást, mert tudod, hogy beégnél. Hagyd abba az irigy rotyogást, mert végtelenül butának tűnsz.


Egyébként a nővérem párja pont ingatlanközvetítő, tudod ott ez diplomás állás, akik egyben lakáshiteleket is intéznek (DNB). Tőle megtudhatnál olyan lényeges információkat, hogy Norvégiában lényegesen kevesebb önerő szükséges lakásvásárláshoz, mint nálunk, és a JTM sem létezik.


Egész más a rendszer, más szempontokkal, de ha érdekel, fenntartom, hogy osszekötlek vele, és nem kell ennyi energiát fektetni abba, hogy a láthatóan hibás kutatómunkád eredménye alapján hazugnak nevezel hozzászólókat egy anonim oldalon csak azért, mert neked savanyú a szőlő.

2021. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

24-es. Nem érdemes kienni. Neked biztosan nem...


Annak érdemes kimenni aki hajlandó tanulni, dolgozni, energiát és pénzt befektetni.


A válaszaid alapján te nem ilyen vagy!


Sok sikert!

2021. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
47%

25:

Nem azért vádollak hazugsággal, mert utánanéztem, hanem, mert egyből lejön az írásodból, hogy össze-vissza hazudsz. Bármit ír neked bármit, egyből jössz, hogy valójában ezért, azért, amazért van igazad. Leírtam: Norvégiában jó pár éve elég komoly gondot okoz a lakásbérlés is Oslo és környékén, nem csak a vásárlás.

Erre már ott tartunk, hogy próbálod megmagyarázni valójában a testvéred párja ingatlanközvetítő meg ő intézett hitelt és úgy vettek. Na, pont erről beszélek, hogy bármit írunk, a vége az lesz már, hogy megmagyarázod még anno az akkori norvégiai miniszterelnök szólt az érdekükben.


26:

Miért? Azért, mert leírtam, hogy 25ös kb. össze-vissza hazudik? Mert itt erről van szó, nem Norvégiát húzom le, hanem az ilyen válaszadókat, akiknek kb. annyi az életük, hogy idejárnak az oldalra hazudni. Nagyon sok ilyen van, ezért nem is szoktam már tanácsolni, hogy kiköltözés előtt itt tájékozódjanak az emberek, mert annyi kamu információt írnak már le itt.

Az meg bocsi nem idő és energia befektetés, ha valaki mindenáron megakarja magyarázni nyilvánvaló kamu dolgokat.

2021. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
9%

Vedd fel velem a kapcsolatot gyáva megmondóember, és utánajárhatsz, hogy egy szavam sem kamu. Ha nem teszed, akkor csak sajnállak, továbbra is rettegsz attól, hogy beégsz csak azért, mert az orrodnál sem látsz tovább. Továbbra sem értem, hogy engem hogyan elégítene ki az, hogy kamuzok névtelenül.


Azt egy szóval sem állítottam, hogy nem drága, sem azt, hogy könnyű lakásra szert tenni, de van rá mód. Itthon is piszok nehéz a semmiből lakáshoz jutni Budapesten, mégis van rá mód.


Nincs kolbászból a kerítés, de Norvégia pontosan az az ország, ahol a kellő kitartásod, elhivatottságod, szorgalmad az idővel arányosan szépen megtérül, ahol elismert a munkád, nem néznek semmibe, nincs mutyi, nincs himihumi feketemunka, éppen ezért minden egyes lépésedet érvényesíteni tudod előbb-utóbb. Élhető, tiszta, szép, rendezett ország, ahol a munkádért azt kapod, amit érdemelsz.

2021. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
59%

28:

Hát pedig minden szavad kamu. Leírtam, hogy mik buktattak le, arról nem én tehetek, hogy nem néztél előtte utána és valótlanságokat írtál, ami alapján még egy olyan is, mint én, aki csak utána nézett a Norvégiába való kiköltözés költségeinek, stbnek is egyértelműen rájött, hogy kitaláltad az egész mesédet. Főleg miután folyamat mindent hozzászőttél még a történethez, mindezt azért, hogy megpróbáld már legalább csak saját magadat meggyőzni, hogy nem kamuzol.

Az meg, hogy miért leled ebben az örömödet? A válasz egyszerű: kényszeres hazudozó vagy.

Régóta fent vagyok a Gyakorin, nagyon sok hozzád hasonlóval találkoztam, akik mindenáron kamuztak össze-vissza. Emlékszem volt egy nő, aki meg akarta magyarázni, hogy ő igenis Angliában, azon belül Londonban él, a 158as házszám alatt, a probléma az volt, hogy az utcában 145ös volt a legnagyobb házszám. Ennek ellenére ő is ugyanazt csinálta, mint te, mindent hozzászőtt már a történethez.

Az utolsó bejegyzésed meg egyértelműen megerősít benne, hogy azt se tudod mi a helyzet a külföldön, se saját tapasztalatból, se rokoni tapasztalatból.

Ne erőltesd tovább inkább az egészet, mert ez az össze-vissza hazudás a saját lelki egyensúlyod fenntartására már nagyon beteges.

2021. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
6%
Hát kezeltesd magad. :DDDD
2021. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!