Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes e Norvégiában dolgozni?

Érdemes e Norvégiában dolgozni?

Figyelt kérdés
Ugye nem eu tag,illetve az egyik leggazdagabb európai ország....

2021. szept. 9. 20:52
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
9%
Épp ma számoltam utána, a korábban írt 14 év már 16 -repül az idő -, eleget hallottam én is Norvégiáról, de hidd el, remek ország.
2021. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:

10:

Hiába élt meg jobban a magyar átlaghoz képest, ha kint nem magyar átlag vannak. :)

A többiről már inkább nem is beszélek, mert úgyis jönne valami kifogás, aminél megmagyarázod már pedig igenis úgy van ahogy te írod

2021. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
9%

Nekem mindegy, élj akkor úgy továbbra is, hogy minden szar, mindenhol, és nemúgyvanaz. :)


Pedig leírtam, hogy nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok folytatása mellett is képesek voltak lakást vásárolni részmunkaidős állással, és nem, nem nyomorgtak, hanem mexikóban nyaraltak, de legyen igazad.


Nyilván nem alanyi jogon járt a dolog, tenni kellett érte, de ez más kérdés.

2021. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
0%
És gondolom te írtad azt is, hogy milyen drága üzemeltetni az autót is. Hát, elektromos nissan leaf-je van, ingyenesen töli a parkolóban.
2021. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
28%

13:

Én csak a realitás talaján élek, és mivel utána néztem már korábban mi mennyibe kerül Norvégiába, a kiköltözéshez, stb, így könnyen le lehet vágni, hogy kamu az egész sztorid.

Megsúgom a lakásvásárlásos sztorival buktad be az egészet, legközelebb ezt inkább hagyd ki. Évek óta küzd egész Norvégia a lakhatási problémákkal, sokan jó pár éve bérelni is alig tudnak Oslo és környékén lakást, de te meg akarod magyarázni részmunkaidős állással, stbvel a nővéredék bezzeg tudtak venni maguknak lakást. Ez olyan, mintha azt próbálnád megmagyarázni már általános iskolás korában simán futotta Usain Bolt rekordjait.

2021. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
9%
Nem fogok bizonygatni semmit, de ha ténylegesen kíváncsi vagy rá, megadom a nővérem nevét, felkeresheted facebook-on, a norvég párját is akár, szívesen segítenek neked kiigazodni. :)
2021. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
69%
Oslo-ban azért van lakhatási válság, mert nagyon kevés lakás van eladó, nem épülnek újak, a kereslet pedig óriási. Éppen ezért tudtak nagyon jól profiálni a 8 éve vásárolt lakásukon, jóval afelett tudták eladni most, mint amennyiért vették annak idején. Attól még, hogy számodra hihetetlen, kamu az nem sok van benne.
2021. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
47%
Hát pedig hihetetlen, mikor 8 éve is bőven már lakhatási válság volt Osloban, hogy a nővéredék nem egy éppen jól fizető melóból simán vettek maguknak lakást. Inkább ne akard már ettől is jobban megmagyarázni, mert csak a saját mesédet ásod alá.
2021. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
5%
Te tudod. Sok okom van névtelenül hantázni. Sajnálom, hogy ez a tipikus "amit nem látok, azt nem hiszem el" primitív mentalitásod van pedig ilyenkor lenne bölcs, ha inkább kérdeznél. Azt persze egy szóval sem mondtam, hogy olcsó volt. Akkor sok sikert valahol máshol, Norvégiának nem kellenek a primkó suttyók. :)
2021. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
34%

Gyakori Kérdésekről beszélünk, ide nagyon sokan hazudni járnak, szóval semmi meglepő nincs abban, hogy te is ezt teszed. :)

Igen, Norvégiának nem kellenek a primkó suttyók, ezért se fogsz soha kikerülni oda, mert ott se kérnek az olyanokból, akik 0-24 órában hazudnak. :)

2021. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!