Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lejár a 25 év alatti SZJA...

Ha lejár a 25 év alatti SZJA kedvezményem, mennyi esély van arra, hogy rávegyem a céget, hogy valamilyen szinten kompenzáljon?

Figyelt kérdés

Egy barátom ki tudta harcolni a multinál, hogy ugyan annyit kapjon amennyit adókedvezménnyel miután betöltötte a 25-öt. De nem mertem mér írni a HR-nek vagy a Payrollnak. Tudom, hogy kicsit far cry ez az ötlet de esetleg másoknak mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?


Legrosszabb esetben elmegyek máshova dolgozni... Ugyan ezt a munkát más cégek olyan kezdő fizetéssel hirdetik mint amennyit én most kapok csak közbe szerettem itt lenni több jó fej kolléga miatt is. Illetve ez volt az első munkahelyem miután kikerültem az egyetemről. Jelenleg netto 470-et keresek és azért az SZJA nagyon fog fájni ha elkezdik levonni... Főleg, hogy vicces módon kevesebbet fogok keresni mint az aki most betanítás alatt van és 25 felett mert én anno nem mertem többet mondani....


tegnap 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat!
tegnap 23:02
 2/3 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Najovan mindjart en is bemondom a főninek , hogy adja mar oda nekem is a bruttot ha te 25 ev felett megkaphatod akkor en is 35 evesen....


Ne hari már de nevettseges a felvetesed.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!