Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják ennyien az MLM-et? Nekem kb az egész családom ezzel foglalkozik, és igazából semmi problémánk nem volt soha ezzel, legalábbis én nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
A kérdés ott merült fel amikor egy baráti társaságban azt meséltem, hogy ezzel szeretnék foglalkozni, és a barátaim egyből le akartak beszélni. Tesóm is ezt csinálja, szüleim is, sőt még nagyszüleim is. És nem vagyunk különb család mint bármely más! Tőlük még nem igen mertem megkérdezni, mert még sose volt ez téma.

2021. ápr. 24. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:

34-36 Köszönöm a válaszodat! Elhiszem, teljesen jogos amit írsz, ezzel összefoglaltad, hogy ezt is lehet utálatosan csinálni. Viszont a szüleim ilyeneket sose tennének, sose lennének, manipulatívak, vagy erőszakosak egy-egy üzlet közben, tehát ha a nagy többség ilyen, vannak kivételek.

Azt hiszem választ kaptam a kérdésemre.

2021. ápr. 25. 20:17
 42/68 anonim ***** válasza:
82%
Klasszikus szöveg, persze, a te szüleid nyilván soha nem csinálnának ilyet. Hogyne. Naiv.
2021. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
21%
Mindent ami újdonság van aki utál
2021. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Persze, te biztos jobban tudod. Te úgy is tudsz mindent.
2021. ápr. 25. 21:21
 45/68 anonim ***** válasza:
25%
Ez tény. Igyvolt mindennel ami új. Gozmozdonytol a gyogyszerekig
2021. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
42esnek írtam, veled egyet értek!😅
2021. ápr. 25. 21:24
 47/68 anonim ***** válasza:
95%

#41: Én írtam a #34-et, #36-ot.


Nyilván ha valaki a kibírhatatlan viselkedési formákat nem produkálja, azzal nekem semmi bajom. Sajnos ilyet még nem láttam. Hallani már hallottam ilyenről (és nemcsak az internet névtelenségében).


#43: Sőt, nemcsak az újdonságokkal, hanem a régi dolgokkal is úgy van, hogy valaki utálja őket. Ilyen a világ. Mellesleg az MLM nem új dolog, majdnem száz éves. Virágkorát a múlt század 60-as, 70-es, 80-as éveiben élte. Mára a webáruházak megjelenésével formátumot váltott, de jelenleg így is visszaszorulóban van. Aztán persze lehet, hogy új erőre kap, ezt nem tudja senki biztosan. Ami biztos, hogy miattam nem fog új erőre kapni, én sem vásárlóként, sem hálózati tagként nem játszom :).

2021. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj kérdező! Az a segítség amiről te írsz az csak az üzlet miatt van, a jót kell mutatnod, persze ez egy szerepjáték max. Nekünk is segítettek, mert nekik is érdekük, hogy alánk belépjenek, csak ezért segítettek, megmutatva hogyan kell lukat beszélni a másik hasába, de ehhez akkor is gyomor kell. Azért véded a dolgot, mert a szüleid csinálják, de mivel te még nem csináltál ilyet ezért gőzöd nincs miről is van szó, úgy mondasz véleményt valamiről hogy semmi közöd hozzá. A felnőtt bizniszelő társdalom nem a segítésről, meg a szeretetről szól, hanem önmagad segítéséről, szeretetéről és a sok pénz behajtásáról, az csak önzőség abban nincs semmi pozitív, kár hogy ezt te ennyire nem érzékeled.
2021. ápr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
20%
46 ja az mas:)))
2021. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:
48as nem mondtam hogy azért segítenek, mert ilyen áldott jó szívük van. Persze hogy érdekük. De ez az egész cucc így működik. Ha valaki már kiperkálta azt a valag pénzt hogy beléphessen az üzletbe akkor már az a minimum, hogy nem hagyják elvérezni. Vagy te ezt hogyan definiálnád?
2021. ápr. 26. 09:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!