Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják ennyien az MLM-et? Nekem kb az egész családom ezzel foglalkozik, és igazából semmi problémánk nem volt soha ezzel, legalábbis én nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
A kérdés ott merült fel amikor egy baráti társaságban azt meséltem, hogy ezzel szeretnék foglalkozni, és a barátaim egyből le akartak beszélni. Tesóm is ezt csinálja, szüleim is, sőt még nagyszüleim is. És nem vagyunk különb család mint bármely más! Tőlük még nem igen mertem megkérdezni, mert még sose volt ez téma.

2021. ápr. 24. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

11es köszi a választ!😅 Anyumék nem olyan zaklatós emberek úgyhogy tőlük tuti nem kell tartanod.

12 Hát igazából ilyen tárgyalás jelleggel, sok új embert ismernek meg. Meg segítenek is másoknak akik szintén ezt csinálják.

13 Megmondom őszintén a könyveléssel nem igen vagyok képben.

2021. ápr. 24. 22:34
 22/68 A kérdező kommentje:
14es igazából gyakorlatban ezt kicsit máshogy látom, de lehet megint arról van szó, hogy mindenki máshogy csinálja nem? Elsősorban nem vitatkozni szeretnék mert nincs túl szilárd álláspontom, csak amellett tudok kiállni amit személyesen láttam és tapasztaltam. Én azt láttam (csak hogy kicsit kifejtsem) Apuméknak van egy csapata, és nekik segítenek eladogatni dolgokat olyanoknak akik szintén szeretnének árulni ezeket dolgokat. És ezáltal nagyon sok emberrel kell foglalkozni.
2021. ápr. 24. 22:41
 23/68 A kérdező kommentje:
15. Ezen jót nevettem mert ezt én is átéltem. De mondjuk ez egy jó érv viszont ez egy komoly általánosítás. Nem minden ügynök zaklat telefonon. Az mondjuk tényleg vicces lehet ahogy valaki végső elkeseredésében felcsapja a telefonkönyvet és felolvassa a scirptjét 100x egy nap.
2021. ápr. 24. 22:46
 24/68 anonim ***** válasza:
94%

"Apuméknak van egy csapata, és nekik segítenek eladogatni dolgokat olyanoknak akik szintén szeretnének árulni ezeket dolgokat."


Ez a mondat mindent elmond az MLMről. A kutyát nem érdekli a termék, hiszen egy kalap híg fos. Mindegyik csak továbbpasszolni akarja. Mert nem a termékeladással lehet pénzt keresni, hanem az emberek beszervezésével. A termék csak ürügy, hogy a havi 50 ezres befizetést ne érezze a sok hülye nettó lopásnak. Hozzávának cserébe egy kis fogkrémet.

2021. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:

16os abszolút egyet értek, és ez mondjuk jó érv. Mert ha nem is minden MLMes ilyen ez a munkafajta ad ennek teret. Őszintén remélem, nem saját tapasztalat.

18. Elhiszem hogy igazad van és gondolom saját tapasztalat. Az komoly elvi hiba, már csak azért is, mert ugye ha belekezdesz egy ilyen munkába, akkor bevásárolsz rendesen a cég termékeiből, pont azért, hogy képbe legyél vele.

2021. ápr. 24. 23:01
 26/68 A kérdező kommentje:
17 Figyi haver, úgy érzem benned nagyon sok elnyomott frusztráció van, keress barátnőt, ismerkedj, szerezz barátokat, vagy sportolj valamit. Teljesen normálisan tettem fel kérdést, és válaszoltam a reakciókra, nem hiszem, hogy jogos a lenézésed és az erős indokolatlan ellenszenved a családommal szemben akiket mégcsak nem is ismersz.
2021. ápr. 24. 23:02
 27/68 A kérdező kommentje:
24. Köszi a választ! Most az, hogy a termék nemjo az mondjuk szerintem mindenkinek egyéni ízlés kérdés. Mi is használunk ilyen dolgokat, de nekem pl nincs vele bajom. Nem azt mondom, hogy csak azokat a termékeket, használjuk, és nem az összeset de ami bejött azt használjuk. Igazából ha belegondolsz: vásárolsz egy esélyt, hogy te is ebben a formában dolgozhass, kapsz segítséget, és ha nincs rá képességed akkor amúgy se lesz szimpatikus.
2021. ápr. 24. 23:09
 28/68 anonim ***** válasza:
89%
Ez az, hogy nem esélyt vásárol szegény balek, hanem a nagy semmit. Meg keres egy kis pénzt a felette állóknak.
2021. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
De ez nem feltétlenül igaz. Az őseim is egykor elkezdték, és utólag kiderült, hogy nem balekok. És ők is segítenek másokat, így itt az én felfogásomban ez egy lehetőség.
2021. ápr. 25. 04:53
 30/68 anonim ***** válasza:
87%
Persze ha az elején sikerül beszállni a bizniszbe úgy még lehet belőle valami, mert akik alá lépnek be abból a felette álló részesül, tehát ha a szüleidnek van már egy körük akik alájuk beléptek sokat már nem is kell csinálniuk csak hajtani az alattuk lévőket, hogy léptessenek be még több nyomit, mert abból vannak a pontok meg a pénz is. Erről szól az egész. Mi is voltunk nem egy ilyen hü.lyeségben, aki bele vitt ebbe ő később ingatlanokkal kezdett el bizniszelni mert akkor ép annak volt értelme, minket meg hajtott hogy adjunk el, meg léptessünk be újakat, senki nem lepett be és alig, alig tudtunk valamit eladni, tiszta szánalom az egész. Ez csak a gazdagok játéka lehet, ezért írtam, jó tehetősek lehetnek a szüleid, gondolom az ismerőseik, barátaik is ők játéka ez, meg gondolom idejük is van rá, az átlag embernek meg valamiből tudod meg kell élnie, nem mindenki zsír gazdag és lóbálja az izéjét otthon és unatkozik és ba.romságokat ad el szintén zsír gazdag unatkozóknak, mert ők megtehetik ezt a luxust. Ebből már nem lehet megélni egy átlag embernek a gazdag meg csak szórakozásból csinálja nem megélhetésből! Úgyhogy ezért rühelli mindenki őket.
2021. ápr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!