Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják ennyien az MLM-et? Nekem kb az egész családom ezzel foglalkozik, és igazából semmi problémánk nem volt soha ezzel, legalábbis én nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
A kérdés ott merült fel amikor egy baráti társaságban azt meséltem, hogy ezzel szeretnék foglalkozni, és a barátaim egyből le akartak beszélni. Tesóm is ezt csinálja, szüleim is, sőt még nagyszüleim is. És nem vagyunk különb család mint bármely más! Tőlük még nem igen mertem megkérdezni, mert még sose volt ez téma.

2021. ápr. 24. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig nem zaklattok nekem sincs bajom veletek.
2021. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
87%
Akkor kérdező a szüleid jómódúak lehetnek, ha az ismeretségei köre is ennyire ráér hogy összeülnek megbeszélik és vásárolgatnak elmebeteg árakon szükségtelen dolgokat, amit féláron megkapsz egy üzletben is, mert az mlm xarságok kb. arról szólnak hogy horrorisztikus áron adjál el hü.lyeségeket.
2021. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
31%
Bizony a vállalkozásról nem is beszélve még azt is fizetik akkor szüleid, kata, egyebek faxa!
2021. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
89%
Mert arról szól, hogy valódi értékteremtés nélkül húzd le az alattad lévőket.
2021. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
94%

A héten 11 telemarketinges hívott, nagyon látszik, hogy már tavasz van.


Engem rohadtul idegesítenek, van olyan amelyik 4-5-ör visszahív, hogy megszakadt a vonal, de meg ám :)

2021. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
95%

Gerinces dolog szerinted marketingdumával, reménykeltéssel és sok hazugsággal agyonnyomott szuper vitaminitalokat értékesíteni 10x áron olyan embereknek akik betegek és az utolsó szalmaszàlba is kapaszkodnak?..


Nem. Ezért utalom az MLM-et.

2021. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogom eltartani a pöffeszkedő, nagyképű családod!

Ha rajtam műlik, nem fogtok értékteremtés, munka nélkül megélni!

Azok a szerencsétlenek, akiket bepaliztattok, hogy gondolnak rátok, szerinted?


Itt az utcánkban lakik egy nem túl értelmes srác.

Múltkor meséli, hogy valami nagyon jó projektbe vágott bele, magas életszínvonalon fog élni.

Kiderűlt mlm...

Szerencsétlen összevásárolt minden vackot.


Te nem a Berkics Laci féltesója vagy?

A mi kis falunkból a vacak edényekkel.

2021. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
89%
Én leginkább amiatt nem szeretek MLM ügynöktől vásárolni, mert csak a túlzó reklám szöveget képes mondani, ha kérdésem van. Érteni egyáltalán nem ért a termékekhez. Árul parfümöt is, meg mosogatószert is például. De egyikhez sem ért. A DM-ben a cicababa eladó több információt tud mondani a parfümről.
2021. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Azta mennyi válasz! Erre nem számítottam!

8as köszi a videót! A szüleimnél nem tapasztaltam ilyesmit, lehet ez is szubjektív, ki hogy űzi az ipart sok új dolog volt benne nekem.

9es Köszi a tanácsot! Ha oda jutok mindenképpen tovább tanulok, tesóm egyetem mellett csinálja.

2021. ápr. 24. 22:18
 20/68 A kérdező kommentje:
10es köszi a választ! De a feltételezésed nem talált, szüleim mindketten diplomások és dolgoztak is a szakmájukban sokáig. Anyum csak angolul beszél. Édesapám németül, olaszul, de oroszul is egy kicsit. És a tesom is elsőéves a pten. Én még pár évig ha akarnék se kezdhetnék bele mert nem vagyok hozzá elég idős.
2021. ápr. 24. 22:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!