Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő telhet el egy...

Mennyi idő telhet el egy munkahelyen béremelés nélkül? Mi az az időtáv ami felett már végképp abszurd nonszensz lesz a helyzet?

Figyelt kérdés

Ugye béremelést nem kötelező adni sehol max ahol minimálbért fizetnek. mégis, a legtöbb helyen azért éves szinten van emelés mert különben a jobb emberek odébbállnak és marad a hulladék szar.

és az a cégnek se érdeke, így emel inkább.


Mennyi idő az ami felett nonszensszé válik, ha a cég nem emel?

Én 2014 vagyok egy helyen, 2016ban emeltek (csekély emelés) azóta semmi, nulla. és 2021 van , 5 év elröppent. És idén sem lesz semmi emelés ez már tudható.


2021. márc. 14. 10:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

"Panaszkodni majd a teremtő előtt lehet a túlvilágon"


Akkor ehhez tartsd magad es ne itt sirj napi szinten.

2021. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, eltekintve attól, hogy itt fröcsögsz évek óta, én azt mondanám, hogy a fizetéstől függ. Ha pár éve egy alapból magas bérrel vettek volna fel dolgozni, akkor nem zavarna, hogy nincs emelés. Egyébként ha évente legalább a hivatalos infláció mértékével nem emelnének, azonnal felmondanék. Illetve az sem mindegy, hogyan kommunikálja ezt a cég. Ha azt mondják szar a helyzet, nehéz a talpon maradás ÉS rzt indokolni is tudják, akkor nem zavarna hogy nincs emelés. De érdekes ahol én dolgozom cég, tavaly kb. márciustól lett nyereséges, úgy hogy évek óta nem volt az. Mégis tavaly januárban 10%-os, most hogy már egy éve pozitív a mérlegünk csak 4%-ot adtak átlagosan. Nálunk egyébként a vezetők hivatalosan nem is nagyon kapnak emelést, igaz hogy így is "túlfizetettek".
2021. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Egy magyarazat van, hogy miert nem rugtak ki a kerdezot, mikozben ennyire nem er semmit a munkaja:


[link]

2021. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!