Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő telhet el egy...

Mennyi idő telhet el egy munkahelyen béremelés nélkül? Mi az az időtáv ami felett már végképp abszurd nonszensz lesz a helyzet?

Figyelt kérdés

Ugye béremelést nem kötelező adni sehol max ahol minimálbért fizetnek. mégis, a legtöbb helyen azért éves szinten van emelés mert különben a jobb emberek odébbállnak és marad a hulladék szar.

és az a cégnek se érdeke, így emel inkább.


Mennyi idő az ami felett nonszensszé válik, ha a cég nem emel?

Én 2014 vagyok egy helyen, 2016ban emeltek (csekély emelés) azóta semmi, nulla. és 2021 van , 5 év elröppent. És idén sem lesz semmi emelés ez már tudható.


2021. márc. 14. 10:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Nálunk példát mutatnak, a vezetők fizetése második éve nem emelkedett, de a miénk minden évben. Német multi, 100% szellemi munka :)
2021. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

"Nálunk példát mutatnak,"


Náluk is példát mutatnak, a főnök ide vette horror fizetéssel több családtagját de nem dolgozni csak hogy be legyenek jelentve és kaphassák a bért "jogszerűen" és nekik megy az emelés időről időre. mert olyan keményen megdolgoznak érte.

A többinek meg semmi,de el lehet menni.

2021. márc. 14. 10:38
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda goni ez a főni. Hőbörögjünk rajta együtt, attól jobb lesz.
2021. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Így van, el lehet menni.
2021. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

"Hőbörögjünk rajta együtt, attól jobb lesz."


Hát ha már még azt se szabad akkor MIT SZABAD tessék mondani? Csendben megdögleni? azt szabad?

2021. márc. 14. 10:40
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ők is példát mutatnak, mert nem véletlenül lesz valaki főni. Motivál téged, hogy legyél te is főni! Előtted is szabad az út, hogy főnivé fejleszd magad.
2021. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha csendben 'doglenel meg', az jobb lenne. De neked folyamatos szaj- es agymenesed van, es csak ugy fosod a szadon keresztul a baromsagot, evek ota
2021. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

"Előtted is szabad az út, hogy főnivé fejleszd magad."


Láttam és tudom az itteni "főnökből " miért lett főnök. Tudom ki az apja. De képesség és tudás útján került a székébe, és ha a cég nem állami normatívából élne, 1 hónapot se húzná ki éles piaci környezetben. de így hogy kapcsolati alapon kapott egy széket nulla hozzáértéssel és kapja az állami pénzt ha esik ha fúj így kényelmesen megvan

Kösz ilyen főnök NEM AKAROK LENNI. szeretek belenézni a tükörbe.

2021. márc. 14. 10:44
 20/53 A kérdező kommentje:

"Hat, ha csendben 'doglenel meg', az jobb lenne."


nem teszem meg ezt a szívességet.

2021. márc. 14. 10:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!