Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek diplomát, amikor manapság szakmával szénné keresi magát mindegyik melós? Lényegében bármelyik ács, burkoló, műkörmös zsebre rak egy felsővezetőt egy multinál

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 18:45
 71/94 anonim ***** válasza:
100%

Hát napi 5-6 óra tényleges szellemi munka nem túlzottan nagy energiabefektetés, főleg ezekben a szakmában folyamatos időközönként emelkedik a fizetés. :)


Vagy napi 12 órát téglát cipelni jobb? Én nem lennék boldog ha azt kéne csinálnom. Uncsi lehet. Inkább jobb a kicsit kevesebb pénz. Majd lesz több fizu 5 éves tapasztalat után ne aggódj miattunk. :D

2020. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
78%

Nem érttem aztat én se hotty minekk enyi diblómas SoKk semirekellő lehüttő kitöröllhetikk a semiterő papírjukkval. Én árokkásó vagok. Apam meg nagyappám is az vólt és joban éllünk mint a sok intyenéllő fő iskollás. Árokkásóra mindik is szükkség volt és zükség leszs!33!! ez a jöbö eztet elkel foggadni!! a orvos meg a ügyvédd nem ása kiaz árkott. árokkásó zakemberekké a jővő

Mútkór körbeásttam egy fallut vizessárokkal azt kinevezet a mini szterelnö kúr főispánnakk. Na irittykeddő dipplomistákok ki tudd illyet???

A kéttkezzi munkákok a munkkák a többi csak fingfürészellés!!!??.

2020. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
58%
#72 Az a baj hogy túl normális az írásképed, nem jött be. :D
2020. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
58%

#73: Pedig igazán próbáltam magam odatenni. :,( :D

sad reacts*

2020. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:
én értem ezeket, csak nulla energiabefektetéssel ömlenek a milliók a hozzám hasonló szakikhoz, és a 20-as éveim elején vagyok. Jópár ismerősöm akik hasonló szakmában dolgoznak ugyanígy vannak, legújabb kocsikkal járunk jó ruhákban stb. És ugyanúgy fűtött üzletben, rendes munkaidővel
2020. dec. 25. 19:30
 76/94 anonim ***** válasza:

Okok. Ja, nem is ketelkedtünk ebben,hogy jól állsz anyagilag és tudod szórni a pénzt. :) Viszont, ha megértetted miért szerez valaki diplomát, az siker és a kérdésre is sikerült választ találnod.


Na, békés Karácsonyt!

2020. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 A kérdező kommentje:
Értem én, csak a diplomások nagy része azért gürizik 1 hónapot amit egy jó szaki pár nap alatt röhögve zsebretesz
2020. dec. 25. 19:51
 78/94 anonim ***** válasza:

Nem ömlenek hozzád semmilyen milliók kedves kérdező, ha így lenne, nem bizonygatnád ezt már egymás után a 47. kérdésedben. Te vagy egy nagyon elkeseredett emberke vagy, aki havi 150 ezres fizetéssel próbálja bemutatni magát hatalmas vállalkozónak, vagy egy unatkozó tizenéves.

Több embert ismerek, akik jól keresnek az építőiparral (igaz nem pont annyira disney mese mint amilyennek te beszeretnéd állítani), mégsem hangoztatják ezt mindenféle ismeretlennek. Főleg nem nézik le a diplomásokat, hiszen nélkülük ők sem kereshetnének pénzt.

2020. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
Nem az építőiparban dolgozok, de igen ott is szénné keresik magukat a szakik valóban
2020. dec. 25. 20:07
 80/94 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egy gennyes kis kórosan hazudozó kelés vagy itt a gyakorin, de remélem látod, mennyire szórakoztatsz minket!

Az ide kommentelő emberek kb 95%a felrúgna téged a holdra, ha élőben találkoznátok, de ne hagyd abba! Legalább heti egyszer mind elképzelhetjük magunkat egy kicsit ahogy pszichológusként (mondjuk miért képzelnénk el magunkat így, a bádogosok sokkal jobban keresnek) hallgatjuk egy szellemi csökéveny agyában hömpölygő fo$tengert. Leleted nem lesz róla, de legalább ingyenes (neked úgyse számít, egy kábelfektetés alatt megkeresed a pszichológus éves fizetését)

2020. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!