Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek diplomát, amikor manapság szakmával szénné keresi magát mindegyik melós? Lényegében bármelyik ács, burkoló, műkörmös zsebre rak egy felsővezetőt egy multinál

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 18:45
 51/94 anonim ***** válasza:
Kérdező, Budapesten, óbudán 2 olyan fodrászatba jártam 2019-ben ahol 1790 és 1990 között volt az alap ffi hajvágás. Ha kértél rá zselét, lakkot, vagy előtte mosást nyilván feláras volt, de akkor sem ment 2500-3000ft fölé az ár. Vidéken egy kifejezetten jó, mester fodrászhoz jártam, ő volt a városban a legdrágább, 2190 volt az alap vágás szintén 2019-ben.
2020. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
Viszont az hozzátenném, hogy mosással már nem 20-25 perc a hajvágás, hanem 30-35. Azaz az óradíjon nem változtat.
2020. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
Van akinek nem való a fizikai munka. Van akinek nem való a szellemi munka. Van akinek nem való a vállalkozói lét. Van akinek nem való a munkavállalói lét. Nem mindenkinek vannak dollár jelek a szemei előtt. Diplomás nélkül nincs szakmunkás és fordítva is igaz. Nem értem miért baj ha valakinek nincs diplomája és többet keres mint akinek van. Ettől valaki több vagy kevesebb lesz? Az a szakmunkás aki lenézi a kevesebbet kereső diplomást, pont azon a szinten van, mint az a diplomás aki lenézi a kevesebbet kereső szakmunkást. Szánalmas
2020. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
#50-es. Véletlenül nem a Bartók Béla úton a 6-os villamos mellett? :D Ott is ennyi, és naponta 2x megyek el mellette.
2020. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
53# ez nem lenézésről szól, csak egy kérdés volt, hogyha ezerszer egyszerűbben és gyorsabban sok pénzt lehet keresni, akkor miért töri magát sok ember a kevesebb fizetésért
2020. dec. 25. 17:36
 56/94 anonim ***** válasza:
#55 hát jah jobb lenne... Legalább nem tervezne senki több számítógépet, hogy az olyan beszűkűlt gondolkodású ember mint te, ne tudjon egy fórumoldalon okoskodni.
2020. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 A kérdező kommentje:
én ezt értem csak pénzből élünk, nem a tudatból hogy de jót tettünk a társadalomnak. gondolom a műkörmös sírva törölgeti a szemét a millióival, mert nem ő talált fel egy új processzort
2020. dec. 25. 17:58
 58/94 anonim ***** válasza:
40%
Dolgozni kéne és nem irigykedni hülyegyerek!
2020. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 A kérdező kommentje:
Nem irigységből mondom, én is több milliót rakok el havonta szakmával, évente cserélem az autóimat. Csak érdeklődtem
2020. dec. 25. 18:02
 60/94 anonim ***** válasza:
RENDBEN kedves kérdező, csak légy szíves kussolj már :D
2020. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!